Dekorace výlohy promění vaši výlohu ve skutečný poutač očí. Pomocí sezónních dekorací nebo zvláště kreativních nápadů můžete zákazníky upozornit na vaše nabídky a produkty. Zde objevte správné dekorativní předměty pro vaše vizuální merchandising.
Zavřít
Filter & Sort

Dekorace pro vaši výlohu: fólie, displeje a další

Atraktivně navržená výkladní skříň upozorňuje na váš obchod a vaše produkty. Přiláká zákazníky do vaší firmy a má také velký vliv na vaši vnější image. Zde máte možnost oslovit svou cílovou skupinu poutavým a dekorativním designem okna.

Objevte potenciál displejů, fólií a dekorací při zavádění nových produktů. Přizpůsobujete koncept vašeho vizuálního merchandisingu přesně ústřední myšlence vaší společnosti a vašeho sortimentu. K tomu vám dodáváme správné vizuální merchandisingové vybavení. Zajistěte maximální hodnotu rozpoznávání tím, že také výloha bude odrážet vaši firemní image.

Kromě našich běžných produktů, je můžeme vždy potisknout individuálně. Tímto způsobem se vytvářejí displeje, které jsou zcela přizpůsobeny vašim službám a cílové skupině. Můžete je použít ke zvýšení povědomí a podpoře prodeje.
 

Ozdobte výlohu sezónně a zůstaňte v mysli zákazníků

Zejména na pěších zónách můžete prostřednictvím dekorací výloh oslovit velké množství lidí. I když pobočku nenavštíví hned, budete těžit z efektu značky. Potenciální zákazníci vnímají vaši výlohu a vaše produkty podvědomě a ve vhodnou dobu si vás zapamatují.

S pomocí aktuálních, obzvláště lákavých nebo jedinečných sezónních dekorací můžete tento efekt zesílit. Tímto způsobem se můžete prezentovat jako kreativní, inovativní a dobře strukturovaná společnost. Využijte výlohu, abyste se co nejlépe prezentovali jako společnost. Také přes sezónní dekorace ve výloze

Zde můžete použít potištěnou okenní fólii, LED světelné stěny s lákavým motivem nebo různé displeje. Tímto způsobem můžete vytvořit celá pozadí pro zobrazení situace nebo jen pro nastavení barevných akcentů. Váš koncept vizuálního merchandisingu lze snadno doplnit nebo rozšířit o různé produkty.
schaufenstergestaltung

Dekorace výloh: vzbuďte v lidech zvědavost a pozvěte je do svého obchodu


Dekorace výloh stylově završí design vaší výlohy. Ozdobné předměty upoutají pozornost zákazníka a přenesou ho do vašich produktů. Jako ozdobu vaší výlohy vám nabízíme fólie, samolepky, displeje produktů nebo bannery a plakáty.

Vyberte si správný vizuální merchandisingový materiál pro svou výkladní skříň a svůj koncept. Máte hlubokou výkladní skříň s dostatečným prostorem pro dekorace a displeje? Chcete ze stropu pověsit reklamu z výlohy, abyste ušetřili místo? Rádi vám pomůžeme objevit ten správný prvek a doplňkovou úpravu výloh přímo pro vás.

Využijte efekt úpravy výlohy k úspěchu vaší společnosti, předání informací a vaší image. Upozorněte kolemjdoucí na svůj obchod a pozvěte je na návštěvu. Objevte tu správnou dekoraci pro vaši výlohu.
Zavřít menu
Nahoru