Nabízíme Vám rozsáhlou paletu možností pro vybavení obchodů. Začněte s individuální lamelovou stěnou nebo s klasickou děrovanou stěnou. Udělejte z nich s pomocí našeho rozsáhlého programu doplňků perfektní prodejní místo. Vše, co potřebujete pro základní vybavení Vašeho prodejního prostoru, naleznete v této kategorii.

Více informací »

  1. 1 Z 7

Vztahy se zákazníky

První dojem se počítá! Právě vývoj péče o vztahy se zákazníky vyžaduje perfektní soulad přístupu Vašeho prodejního personálu, nabídky a vybavení prodejny. Nabízíme Vám zařízení prodejny přesně podle Vašich představ pomocí našeho modulárního vybavení. Moderní prvky zajistí požadovanou nadstavbu pro práci s klienty. Zařiďte svůj obchod podle posledních trendů! Využijte naši podporu a dlouholeté zkušenosti!

Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

Live-Chat
VKF Renzel GmbH
Nahoru