Nyní nás najdete na nové adrese : VKF Renzel ČR s.r.o. Vídeňská 573, 252 50 Vestec

 

Figurína do výlohy „Magic“ – figurína, která splní veškeré Vaše požadavky. Moderní design, flexibilní nastavení a rozsáhlé příslušenství - to jsou vlastnosti, které tuto figurínu odlišují od ostatních obyčených pannen do výlohy. Hlava může být vybavena různými chromovými, zlatými nebo dřevěnými prvky. Díky nim se figurína stane nápadná a jedinečná.

Více informací »

Zavřít

Magic“ - designová figurína do výlohy

Oděvy na figurínách ve výloze i v prodejně musí zaujmout. Aby přitáhly více pozornosti, jsou figuríny "Magic" kombinovány z různých materiálů a získávají tak zcela nový náboj. Okoukaný vzhled starých figurín je minulostí.

V kombinaci s dřevěnými prvky působí figurína přírodně, v kombinaci s chromem a zlatem zase honosně. Vzhled figuríny se odrazí i na vnímání oděvů, které prezentuje. Vybrat si lze mezi pánským a dámským modelem figuríny.

Co je to vlastně figurína do výlohy?

Figurína do výlohy je model postavy v životní velikosti, na kterou je možné umístit oblečení a oděvní doplňky tak, aby působily zcela přirozeně. Je využívána k reklamě ve výlohách nebo prodejnách, aby vzbudila pozornost zákazníků a ti si dokázali představit, jak bude oblečení vypadat třeba na nich. Běžné figuríny jsou vyrobeny z plastu, zatímco moderní panny z kombinace různých materiálů jako jsou plasty, dřevo, chrom nebo zlato. Kombinace těchto materiálů znásobuje účinek vystavených oděvů na zákazníky.

Zavřít menu

Zobrazit produkt

Varování!

Váš aktuální prohlížeč není podporován. Je nám to líto...

VKF Renzel GmbH
Nahoru