Figurína do výlohy „Magic“ – figurína, která splní veškeré Vaše požadavky. Moderní design, flexibilní nastavení a rozsáhlé příslušenství - to jsou vlastnosti, které tuto figurínu odlišují od ostatních obyčených pannen do výlohy. Hlava může být vybavena různými chromovými, zlatými nebo dřevěnými prvky. Díky nim se figurína stane nápadná a jedinečná.

Zavřít
Filter & Sort

Magic“ - designová figurína do výlohy

Oděvy na figurínách ve výloze i v prodejně musí zaujmout. Aby přitáhly více pozornosti, jsou figuríny "Magic" kombinovány z různých materiálů a získávají tak zcela nový náboj. Okoukaný vzhled starých figurín je minulostí.

V kombinaci s dřevěnými prvky působí figurína přírodně, v kombinaci s chromem a zlatem zase honosně. Vzhled figuríny se odrazí i na vnímání oděvů, které prezentuje. Vybrat si lze mezi pánským a dámským modelem figuríny.

Co je to vlastně figurína do výlohy?

Figurína do výlohy je model postavy v životní velikosti, na kterou je možné umístit oblečení a oděvní doplňky tak, aby působily zcela přirozeně. Je využívána k reklamě ve výlohách nebo prodejnách, aby vzbudila pozornost zákazníků a ti si dokázali představit, jak bude oblečení vypadat třeba na nich. Běžné figuríny jsou vyrobeny z plastu, zatímco moderní panny z kombinace různých materiálů jako jsou plasty, dřevo, chrom nebo zlato. Kombinace těchto materiálů znásobuje účinek vystavených oděvů na zákazníky.

Zavřít menu
Nahoru