Pomocí okenních displejů a monitorů přilákáte potenciální zákazníky k návštěvě vaší prodejny. Objevte produkty a displeje digital signage, abyste přilákali své cílové publikum!
Zavřít
Filter & Sort

Výlohy a digitální reklama pro vaši podporu prodeje

Výloha je vizitkou vašeho obchodu. Přitažlivou prezentací v okně vzbudíte zájem kolemjdoucích. Zejména na pěších zónách nebo na frekventovaných ulicích si můžete zajistit vysoké vnímání vaší značky. Atraktivní design vaší výlohy může zvýšit povědomí a také návštěvnost.

Využijte propagační efekt atraktivního designu výlohy pro vaši firmu. Za tímto účelem máte přístup k různým zobrazením a možnostem reklamy. Vsaďte na klasické displeje značek a produktů, výrazné samolepky nebo digitální signage monitory.

Zatímco klasický displej inzeruje hlášením, na monitoru můžete přehrávat různé soubory. Okenní fólii lze také použít k inzerci speciálních nabídek, akcí nebo produktů. Vyberte si jeden z prezentovaných typů, abyste se inspirovali svou výlohou.
Advertising-Film-Shop-Window

Reklamní film ve výloze


Přizpůsobte si svou fólii do výloh

Použitím okenní fólie lze výlohu pokrýt vámi požadovaným motivem bez bublin. Jako výlohová fólie poskytuje vysoce kvalitní reprodukci vašeho tiskového motivu. Jde o bodový film, který bez bublin nanesou i neprofesionálové. Po použití jej lze také snadno přemístit a odstranit.

Fólii na výlohu lze nejen individuálně navrhnout a potisknout prvotřídním digitálním tiskem. Navíc může být řezán do konkrétního tvaru nebo bez tvaru. Pro vás to znamená naprostou svobodu při navrhování vaší další výlohy. Navrhněte reklamu maximálně na míru vaší značce nebo oknu.

Reklama ve výloze s Digital Signage

Výkladní reklama s digitálními displeji je z různých důvodů stále oblíbenější. Monitory s přidruženým hráčem lze používat znovu a znovu pro různé kampaně. Jednoduše přehrávejte videa a obrázky na obrazovce a oslovte lidi vizuálně. S oboustranným monitorem můžete svými nabídkami oslovit lidi před i v prodejně.

To znamená, že displeje lze dlouhodobě používat pro reklamu ve výloze. Jasné digitální displeje navíc zůstávají dobře viditelné i ve tmě. Zejména v temných dnech zůstává Vaše reklama přítomna ve výloze, dosah Vaší reklamy se nesnižuje.

Díky vysokému jasu zůstává Vaše reklama perfektně čitelná nejen ve tmě, ale i na přímém slunci. Použijte digitální displeje k propagaci svých produktů v různých formátech souborů ve Full HD.
Shop window monitor suspended from the ceiling

Inzerujte na výlohách

Myslíte si, že nahrávání obsahu může být časově náročné a nákladné? Různé soubory s obsahem lze přetáhnout na digitální displej v různých formátech. Nahrajte prezentaci, videa nebo prezentaci na USB flash disk a nechte je přehrávat v nepřetržité smyčce. Měnící se obsah bude lákat kolemjdoucí, aby se zdrželi před vaším obchodem.

Příslušný monitor výlohy přehrává soubory ve formátech MPEG, MP4, aVI, MOV, JPEG a mnoha dalších. Prostřednictvím USB nebo HDMI vstupu máte neustálou kontrolu nad zobrazovaným obsahem.

Změny lze provést bleskově na počítači. To vám umožňuje inzerovat propagační akce i v krátké době. Prezentujte se inovativním a moderním způsobem s digitální obrazovkou ve vaší výloze!

Objevte nyní ten správný displej pro vaši výlohu

V našem sortimentu najdete celou řadu různých displejů pro vaši výlohovou reklamu. Ty lze nejen během krátké doby integrovat do vaší výlohy. Přesvědčte se sami o prodejním efektu atraktivního designu vaší výlohy.

Vyberte si z nápisů výloh, digitálních obrazovek, klasických výloh nebo figurín. Kombinací různých položek je také možné využít maximální potenciál vaší výlohové reklamy. Vystupte z davu svou výlohou. Rádi vám poradíme s vašimi možnostmi nebo vám vyrobíme displeje na míru.
Zavřít menu
Nahoru