Zavřít
Filter & Sort

Návrh výlohy: První dojem se počítá

Výloha je často prvním dojmem, který má zákazník na váš podnik. Zde se vzbuzuje zájem o vaše produkty a služby, aby potenciální zákazník chtěl vstoupit do prodejny.

Pomocí různých displejů a reklamních materiálů si můžete navrhnout výlohu dle svého přání. K realizaci svého vizuálního merchandisingového konceptu můžete použít diapozitivy, monitory nebo figuríny. Jednotlivé reklamní displeje lze ve výloze využít různými způsoby.

Vyberte si okenní reklamu s digitálními displeji nebo LED prvky.Teplé světlo ve výloze nebo pohyblivé obrázky dodávají displejům zvýšený efekt upoutání pozornosti. Chcete-li udělat co nejlepší dojem, můžete se spolehnout na různé displeje, které budou vaše produkty vizuálně nabízet.
flashmovie-window-rod-system-89.0002.194-7

Digitální design výlohy


easycubes-WD31

Prezentace figurín ve výloze


Werbefolien Sale

Designová výloha s reklamní fólií


Dekorativní prvky a displeje pro vaši reklamu do výloh

Kromě vašeho oboru a velikosti výlohy hraje klíčovou roli také cílová skupina. Zacílením aranžování oken můžete učinit svou reklamu relevantnější pro tuto skupinu. Vyberte si okenní fólie s potiskem, flexibilní hratelné monitory nebo modulární displeje zboží, které upoutají pozornost kolemjdoucích.

V závislosti na velikosti výlohy si můžete vybrat prostorově úsporné stropní závěsné nebo volně stojící vitríny. Cílem je zde ideální využití vašeho prostoru ve výloze. Pomocí variabilních přepážek je můžete oddělit od prodejní plochy. Tuto oblast použijte k nastavení podstavců se zbožím, figurín nebo bannerů.

V případě omezeného prostoru lze plochu okna optimálně využít s monitory, LED rámy nebo plakátovými displeji.Výměna obsahu probíhá rychle, což umožňuje vždy aktuální sdílení informací nebo nízké ceny. Pomocí okenních obrazovek máte možnost přehrávat celou řadu reklamního obsahu.
 

Design výloh - individuálně navržený pro vás

Chcete, aby návrh vaší výlohy co nejvíce vyčníval z konkurence? To může mít za následek vyšší počet návštěvníků a kupujících. Kromě toho také těžíte z efektu značky, který vám pomáhá zvýšit vaši viditelnost. Návrhem výlohy ve vašem CI designu zajistíte, že si vaši značku zapamatujete.

Jedinečnými koncepty zajistíte uznání vašich produktů a ukotvení vaší společnosti v myslích potenciálních zákazníků. Prostřednictvím určitého výběru barev nebo efektních propagačních videí zabodujete u stálých i nových zákazníků. Konzistentní design napříč více kanály opakovaně přitahuje vaše služby k pozornosti zákazníků.

V tomto procesu vás podporují modulární přizpůsobitelné displeje. Ty lze dlouhodobě použít pro návrh výlohy a jsou k dispozici i s potiskem. Vyberte si například mezi digitální výlohou s monitory nebo prezentací s výstavami zboží a figurínami.

Design výlohy s prodejním automatem

Prodávejte více automaticky - Automat "CombiVend" s přihrádkami

✓ modulární přihrádkové skříňky
✓ skříňky včetně potisku
✓ volitelné různé velikosti přihrádek
✓ můžete prodávat i po zavírací době

Objevte nyní »

Přitáhněte pozornost cílové skupiny pomocí slev a dalších akcí

Design výloh a reklama ve výloze vám pomáhají komunikovat vaše slevy, speciální nabídky nebo informace. Zde je tento obsah zobrazen jasně viditelným způsobem a je přístupný všem. Odpovídající displej lze použít různými způsoby a dokončit individuálně. Výsledkem je poutavý okenní displej s osobním nádechem.

Přizpůsobte si výlohu pomocí našich marketingových materiálů POS, abyste plně využili potenciál inzerce výloh. Objevte efekt figurín, dekorací výloh nebo obrazovek na podporu prodeje. Rádi vám pomůžeme navrhnout vaši výlohu tak, aby podpořila váš prodej.
Zavřít menu
Nahoru