Umístěním zboží do vitríny pozvednete úroveň jeho prezentace na nejvyšší možnou míru. Vitríny je možné zvolit s osvětlením nebo bez něho, skleněné nebo profilové, nízké pultové nebo vysoké volně stojící. Kombinacím se meze nekladou. Vitrína dokáže příjemně rozdělit prezentační prostor a přitom díky průhlednosti nebrání rozhledu. Vitrína nabízí možnost profesionální prezentace zboží. Umístit do ní můžete výrobky, na které chcete zvláště upozornit. Pokud máte dotazy, stiskněte tlačítko našeho online-chatu, ihned Vám poradíme!
 

Vitrína Vám umožní individuální prezentaci zboží. Ať s osvětlením nebo bez něj, ať již celoskleněné vitríny, profilové vitríny, pultové nebo stolní vitríny nebo jako skleněná stěna příp. transparentní paraván. Vitrína je dobrá možnost profesionální prezentace Vašeho zboží.
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru