Kvalitní a praktické stojánky na 1 leták určené na stůl či pult nebo v podlahových variantách. Ozdobí a doplní Vaši prezentaci v místě prodeje. Vybere si z naší široké nabídky!

Stojany či držáky na jeden leták jsou reklamním nosičem, který prezentuje prodejní informace přímo v místě prodeje u daného zboží. Tyto stojánky se používají všude v obchodním styku a jejich účelem je zvýraznit letáky, plakáty, jídelníčky nebo další informace, které chcete zákazníkům nabídnout. Využijte širokou nabídku umístění našich stojanů na plakáty a držáků na 1 leták. Jako výrobce většiny těchto produktů z akrylátového skla nebo PVC a plakátových stojanů nabízíme vedle širokého sortimentu v běžných formátech i možnost individuální výroby. Ať už jde o stolní stojánky, L-stojánky, A-stojánky nebo nepřeberné množství podlahových plakátových stojanů, těšíme se, že Vám budeme moci odborně poradit!

  1. 1 Z 4
Chce umístit své nabídky a informace na POS tak, aby byla reklama účinná? Využijte tedy rozmanité možnosti použití našich plakátových stojanů a stojánků! Naše nabídka sahá od stolních stojánků a podlahových stojanů přes A stojánky a stojánky na menu až po zakázkovou výrobu pro vyřešení speciálních požadavků našich zákazníků. Nabízíme Vám rozsáhlý sortiment ve všech běžných formátech.
Zavřít menu

Zobrazit produkt

Kontakt

Varování!

Váš aktuální prohlížeč není podporován. Je nám to líto...

VKF Renzel GmbH
Nahoru