Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. Ustanovení o ochraně dat
OK

Reklamní stojany

Kvalitní a praktické stojánky na 1 leták určené na stůl či pult nebo v podlahových variantách. Ozdobí a doplní Vaši prezentaci v místě prodeje. Vybere si z naší široké nabídky!

Stojany či držáky na jeden leták jsou reklamním nosičem, který prezentuje prodejní informace přímo v místě prodeje u daného zboží. Tyto stojánky se používají všude v obchodním styku a jejich účelem je zvýraznit letáky, plakáty, jídelníčky nebo další informace, které chcete zákazníkům nabídnout. Využijte širokou nabídku umístění našich stojanů na plakáty a držáků na 1 leták. Jako výrobce většiny těchto produktů z akrylátového skla nebo PVC a plakátových stojanů nabízíme vedle širokého sortimentu v běžných formátech i možnost individuální výroby. Ať už jde o stolní stojánky, L-stojánky, A-stojánky nebo nepřeberné množství podlahových plakátových stojanů, těšíme se, že Vám budeme moci odborně poradit!