Kvalitní a praktické stojánky na 1 leták určené na stůl či pult nebo v podlahových variantách. Ozdobí a doplní Vaši prezentaci v místě prodeje. Vybere si z naší široké nabídky!
Stojany či držáky na jeden leták jsou reklamním nosičem, který prezentuje prodejní informace přímo v místě prodeje u daného zboží. Tyto stojánky se používají všude v obchodním styku a jejich účelem je zvýraznit letáky, plakáty, jídelníčky nebo další informace, které chcete zákazníkům nabídnout. Využijte širokou nabídku umístění našich stojanů na plakáty a držáků na 1 leták. Jako výrobce většiny těchto produktů z akrylátového skla nebo PVC a plakátových stojanů nabízíme vedle širokého sortimentu v běžných formátech i možnost individuální výroby. Ať už jde o stolní stojánky, L-stojánky, A-stojánky nebo nepřeberné množství podlahových plakátových stojanů, těšíme se, že Vám budeme moci odborně poradit!
Zavřít
Filter & Sort
Chce umístit své nabídky a informace na POS tak, aby byla reklama účinná? Využijte tedy rozmanité možnosti použití našich plakátových stojanů a stojánků! Naše nabídka sahá od stolních stojánků a podlahových stojanů přes A stojánky a stojánky na menu až po zakázkovou výrobu pro vyřešení speciálních požadavků našich zákazníků. Nabízíme Vám rozsáhlý sortiment ve všech běžných formátech.
Zavřít menu
Nahoru