V této kategorii Vám představujeme naše podlahové stojany a držáky na jednotlivé letáky a plakáty. Stojany na 1 leták jsou velice účelně využitelné v místě prodeje. Vyberte si z široké nabídky paletových stojanů, plakátových stojanů a zásuvných plakátových držáků. Budete-li mít otázky, rádi Vám poradíme.

Více informací »

  1. 1 Z 2

Podlahové stojany na 1 leták - individuální řešení a formáty na přání!

S našimi podlahovými stojany na jednotlivé letáky, s držáky na plakáty a informačními stojany zařídíte svůj prodejní prostor tak, aby se v něm zákazník dobře orientoval. Zároveň tím podpoříte prodej díky dostatku informací, které zákazník získá. Zajímavé tvary a atraktivní design Vašeho zákazníka přilákají.

Podlahové stojany můžete využít jako směrové ukazatele ve vstupních prostorech, k popisu produktu na veletrzích, k vyznačení cen v prodejnách nebo jako informační tabule při různých akcích. Jak je použijete, je pouze na Vás. Vaši zákazníci či hosté budou díky tomu dobře informováni. 

Kromě vyobrazených rozměrů vyrábíme stojany na jednotlivé letáky a plakáty i podle individuálních přání - v různých rozměrech a formátech podle Vašich potřeb. Rádi Vám poradíme.

Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru