Textilní rámy & Strečové rámy

Dovedně uspořádejte svůj reklamní obsah!
✓ s & bez osvětlení
✓ vnitřní & venkovní

 

Textilní strečové rámy minimalizují hluk v místnosti a zároveň navozují domácí atmosféru. Lze je namontovat na zeď, zavěsit ze stropu nebo použít jako přepážky místnosti na podlahu.
Zavřít
Filter & Sort

Textilní strečové rámy v mnoha variantách

V našem internetovém obchodě vám nabízíme široký sortiment osvětlených i neosvětlených hliníkových profilů nebo textilních strečových rámových konstrukcí: Ať už jako poutavý Lightbox, jako textilní strečový rám pro montáž na stěnu nebo jako strečový rámový displej pro vstupní prostor hotelů a společností. Naše tiskové materiály na textilní rámy jsou vždy přizpůsobeny zamýšlenému použití. Textilní strečový rám ve tvaru kostky lze realizovat i v různých velikostech.

Zde najdete ty správné rámečky pro vaše oznámení

Hledáte textilní strečový rám, který lze použít i jako předěl místnosti? Pak byste se měli blíže podívat na volně stojící hliníkový Stretch Frame "44". Může být použit různými způsoby s vaším individuálním potiskem jako akustický tlumič nebo ochrana soukromí a má pouze nízkou vlastní hmotnost. Nebo se můžete rozhodnout pro PIXLIP GO Lightbox. To je vhodné zejména jako klasický poutač zákazníka, který vytváří prvotní kontakt v místě prodeje. Jako součást větších architektur veletržních stánků nebo instalačních zařízení slouží jako vizuální nebo prostorový oddělující prvek a vizuálně uvolňuje celkový obraz. Pokud však hledáte textilní strečový rám do vstupního prostoru firem, hotelů, letišť apod., pak je Stretch Frame Stand "Straight" dobrou volbou. Díky základně vyrobené z oceli s práškovým nástřikem lze tento displej používat z obou stran. Možná byste se také rádi rozhodli pro Stretch Frame Display "Palet". S tímto 2stranným displejem, který lze zasunout pod, lze zajistit bezpečný stojan přiložením hmotnosti na základní desku.

Vytvářejte textilní strečové rámy v individuální velikosti

Textilní napínací rámy z našeho online obchodu jsou dodávány předem smontované a zabalené, aby se ušetřilo místo. Nyní si vyberte rám, který ideálně spojí vaše přání: Světelné boxy lze použít na stěny jako rámy na obrazy nebo také jako atraktivní světelné boxy pro reklamu ve dne i v noci. Se strečovým rámem můžete prezentovat své návrhy na textilních materiálech vysoce viditelným a nemačkavým způsobem. Na displeji s napínacím rámem můžete rychle a snadno měnit motivy nebo reklamní sdělení.
Zavřít menu
Nahoru