Autohäuser_1200px

Podpora prodeje a vybavení showroomů pro autosalony a prodejce pneumatik


Takto můžete profesionálně označit auta i příslušenství

Vyznačování cen pro automobily

S našimi výrobky profesionálně a eleganně označíte automobily. Informační stojany určené pro showroom prezentují důležité údaje přímo u vozu. Náš výrobní sortiment sahá od jednoduchého akrylátového stojánku až ke stabilnímu kovovému stojanu. Vklady s informacemi mohou být snadno vyměněny aniž je nutné lézt do vozu. Pro větší množství ceníků doporučujeme využít výstavní stojany. Auta stojící na volném prostranství je potřeba označit zevnitř. Naše statické kapsy lze umístit zevnitř na boční nebo čelní okno. Výhoda statické kapsy je v tom, že kapsu lze opakovaně umístit kamkoli, informace se snadno vymění a lze ji beze zbytků odstranit.

K označení vozů můžete využít i elektronické cenovky značky troniTAG. Budete profesionální a moderní. S těmito cenovkami můžete ceny a informace o produktu řídit centrálně a stále máte přehled o aktuálních cenách u výrobků ve Vašem počítači. Není tak nutné manuálně měnit papíry s informacemi. Navíc budou údaje na internetu shodné s údaji v showroomu. Využijte rozšířených reklamních možností jako je např. vyvolání produktového videa na chytrém telefonu přímo jeho přiblížením k cenovce. Navíc jsme schopni Vám dodat rozsáhlé příslušenství, pomocí kterého lze cenovky upevnit téměř kamkoli.

Vyznačování cen pro pneumatiky a příslušenství

Pro Vaše prodejní regály máme připraven rozsáhlý sortiment cenovkových lišt, které mohou být zkráceny na míru. Pro přehledné uspořádání zboží v regálech u nás najdete regálové oddělovače, posunovače zboží a LED osvětlení polic. Stojánky na cenovky z akrylátového ska mohou být flexibilně umístěny na stoly, pulty a pneumatiky. Pomocí upínacích lišt mohou být informace zavěšeny ke stropu nebo ve výloze tak, aby na první pohled upoutaly pozornost zákazníků.

Vybavení showroomů pro obchod s automobily

Chcete prospekty, vizitky a příslušenství k automobilům prezentovat přehledně? S našimi výrobky bude mít prezentace profesionální úroveň.

Reklama a informace

Pokud chcete upozornit na zvláštní akce nebo propagovat informační materiály, tady máte vybraný sortiment vhodný pro Vaše potřeby.

Váš partner pro podporu prodeje

Jsme Vaším spolehlivým partnerem pro podporu prodeje a vybavení showroomů v obchodě s automobily. Jako výrobce můžeme navíc naše výrobky přizpůsobit Vašemu přání nebo vyrobit stojany na míru.

Příklad reklamního stojanu na míru: Stojan pro značku Mercedes, který promítá logo

superstar-award-mercedes-03
superstar-award-mercedes-02
superstar-award-mercedes-01

Německá kvalita

Mnoho výrobků je vyráběno přímo v Německu

Kvalitní materiály

Klademe důraz na kvalitu

Inovativní technologie

Používáme nejnovější zařízení a osvědčené technologie

Naše úspěchy

Již více než 30 let jsme Vaším spolehlivým partnerem pro podporu prodeje v místě prodeje zboží.

Potřebujete osobní poradenství?

Odeslat dotaz »
Zavřít menu
Nahoru