Naše beachflagy neboli beach vlajky lze díky rozsáhlému programu příslušenství používat v interiéru i v exteriéru, a to za každého počasí. Umístěte Vaše logo i reklamní sdělení šikovně na reklamní vlajku! Velikost a tvar si můžete zvolit podle svého přání - např. tvar kapky, heifloss. Různé podstavce a zapichovátka umožňují použití beach vlajky na pláži, pěší zóně nebo na veletrzích. Využijte naše beachflagy pro marketingové, sponzoringové a předváděcí akce.

Naše beachflagy lze díky rozsáhlému programu příslušenství používat za každého počasí. Umístětě Vaše logo i reklamní poselství šikovně na beachflag! Různé podstavce a možnosti upevnění umožňují použití beachflagu na pláži, pěší zóně nebo na veletrzích. Využijte naše beachflagy pro marketingové, sponzoringové a předváděcí akce.
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru