Potřebujete jednoduché, rychlé, ale zároveň profesionální zastřešení? Máme řešení pro každou příležitost - stany nebo přístřešky. Ať už na akci, veletrh, výstavu nebo jen jako infostánek, naše nabídka různých variant stanů zajistí příjemné prostředí v každém počasí. Navíc v této kapitole najdete rozmanité přislušenství jako např. stanové stěny v různých provedeních nebo třeba i banner s logem, který se připevní na střechu stanu.

Potřebujete nekomplikované, rychlé a profesionální zastřešení? Dodáváme stany nebo pavilony vhodné pro každou příležitost. Ať pro slavnostní události, jako veletržní stánek, pro výstavu nebo jako informační stánek - naše rozmanité varianty stanů vytvářejí stylové prostředí a nabízejí ochranu před každým počasím. Ke všem stanům navíc naleznete rozsáhlé příslušenství, jako např. vhodné boční stěny v různých provedeních nebo také banner s Vaším logem pro upevnění na střeše stanu.
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru