Využití možností venkovních reklamních nosičů je téměř bez hranic. V této kategorii najdete volně stojící reklamní stojany: klasické A-stojany a další stojany na plakáty ve velkých formátech, stojany "Windsign" odolné vůči povětrnostním podmínkám, pouliční poutače a křídové tabule, které najdete před mnoha obchody a na každé pěší zóně. Všechny slouží jako reklamní poutače a umisťují se do nich potištěné plakáty nebo jsou vhodnými popisovači popisovány ručně.

Vhodné krycí fólie, ochranné fólie a sady tabulí s břidlicovým lakem v běžných DIN-formátech najdete v kapitole "Příslušenství".

Všechny naše outdoorové stojany jsou určeny pro pobyt ve venkovním prostředí, jsou mobilní a flexibilně použitelné. Prohlédněte si naši nabídku a neváhejte se nás zeptat!

Zavřít
Filter & Sort
Chcete Vaše nabídky, akce a informace umístit do zorného pole Vašich zákazníků? Podle oblasti použití u nás naleznete různé prezentační modely, klasické prospektové stojany pro venkovní prostředí, poutače do každého počasí, flexibilně použitelné kliprámy a příslušenství pro tyto výrobky. Rádi Vám poradíme v otázkách týkajících se zakázkové výroby a speciálních řešení pro poutače, kliprámy, příslušenství a potisk.
Zavřít menu
Nahoru