Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. Ustanovení o ochraně dat
OK

Reklamní a pouliční poutače

Využití možností venkovních reklamních nosičů je téměř bez hranic. V této kategorii najdete volně stojící reklamní stojany: klasické A-stojany a další stojany na plakáty ve velkých formátech, stojany "Windsign" odolné vůči povětrnostním podmínkám, pouliční poutače a křídové tabule, které najdete před mnoha obchody a na každé pěší zóně. Všechny slouží jako reklamní poutače a umisťují se do nich potištěné plakáty nebo jsou vhodnými popisovači popisovány ručně.

Vhodné krycí fólie, ochranné fólie a sady tabulí s břidlicovým lakem v běžných DIN-formátech najdete v kapitole "Příslušenství".

Všechny naše outdoorové stojany jsou určeny pro pobyt ve venkovním prostředí, jsou mobilní a flexibilně použitelné. Prohlédněte si naši nabídku a neváhejte se nás zeptat!