Hledáte jednoduchý, ale efektivní prezentační systém pro zavěšení Vašich plakátů? Naše upínací lišty a profily se svým štíhlým a jednoduchým designem dodají Vašim bannerům ten správný šmrnc a přitom zůstanou decentně v pozadí. Různé modely upínacích lišt umožňují rychlou a snadnou montáž a jsou vhodné pro prezentaci při mnohých příležitostech. Informace o výrobku a jeho ceně nebo reklamní sdělení jsou díky zavěšení v prostoru každému na očích. 

Hledáte jednoduchý, ale efektivní prezentační systém pro Vaše plakáty? Naše upínací lišty se svým štíhlým a jednoduchým designem dají Vaším bannerům optimálně vyniknout a samy přitom zůstanou decentně v pozadí. Četné modely upínacích lišt umožňují rychlé použití a různorodé ztvárnění produktových prezentací a reklamních akcí.
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru