Naše cenovky a držáky cenovek v různých variantách Vám umožní snadnou a rychlou výměnu cen a dalších informací o výrobku. Vaše zboží bude stále perfektně označeno. V této kapitole najdete vhodné řešení pro každou Vaši potřebu. Nevíte, jaké cenovky zvolit? Zavolejte nám, náš tým Vám poradí, jak nejlépe vybavit Vaši prodejnu. Jako výrobci většiny zde nabízených produktů máme více než 30 leté zkušenosti.

 

Naše systémy vyznačování cen v nejrůznějších variantách Vám umožňují nejen rychlou a pohodlnou změnu cen i textů, ale také vytvářejí jasné a odpovídající vyznačení Vašich produktů. V naší rubrice "Cenovkové rámečky" naleznete vhodné řešení pro téměř každý účel použití. Rádi Vám poradíme při individuální úpravě Vašeho Point of Sale.
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru