Hlavní prostor v prodejnách nebo výstavních prostorách je věnován nabídce zboží, a tak je místo pro podpůrné materiály jako katalogy, prospekty nebo letáky často omezeno. Tady naleznete nabídku podlahových stojanů a zásobníků na prospekty, které mají dostatek prostoru pro větší množství tištěných materiálů a přitom zaberou málo místa. Níže si můžete vybrat ze spousty podlahových stojanů na prospekty a letáky všeho druhu.
Zavřít
Filter & Sort

Podlahové stojany na prospekty v různých variantách

Podlahových zásobníků na prospekty existuje mnoho druhů. Společnou funkcí je pojmout co největší množství prospektů, brožur, katalogů, informačních materiálů a dalších tiskovin. Vhodný stojan najdete snáze, pokud si předem přesně řeknete, k jakému účelu ho budete využívat. Můžete se pak rozhodnout pro stojánek na letáky s jednou přihrádkou nebo pro podlahový stojan s více přihrádkami. Pak bude prostor, který máte k dispozici perfektně využit. K tomu se ideálně hodí například otočné stojany.

Potřebujete-li vystavit větší množství prospektů, najdete v naší nabídce mobilní stojan na kolečkách, který může mít až 40 přihrádek (regály na prospekty)

Máte-li málo místa pro uskladnění stojanu a potřebujete-li jej často převážet, hodí se Vám rozhodně skládací stojany.

Zavřít menu
Nahoru