Je všeobecně známo, že perfektně zorganizovaný a uspořádaný regál výrazně zvýší obrat Vašeho zboží v místě prodeje. Pořádek a přehlednost zboží v regále působí pozitivně na zákazníka. Nakupující tak u zboží snadno nalezne veškeré potřebné informace jako značku, cenu, akční nabídku a přesně ví, ke kterému zboží daná informace patří. Zákazníkovi tím uspoříte hledání - a tím i čas! Zboží Vám pomohou uspořádat regálové oddělovače, posunovače, blistrové lišty nebo třeba dávkovače zboží. Informace o zboží zase zprostředkují cenovkové lišty, wobblery, stoppery, držáky na prospekty apod.
Zavřít
Filter & Sort

Optimalizace regálového uspořádání přímo od výrobce!

Optimalizace regálového uspořádání je odborný pojem označující organizaci zboží v regálech a jeho označení.

Žádný regál se neobejde bez cenovkové lišty. Ideální je oddělit zboží pomocí regálových oddělovačů, které je potřeba zvolit na míru jednotlivým výrobkům a podle hloubky regálu. O atmosféru a oživení pomocí vizuálních podnětů se postarají pohyblivé regálové stopperu, wobblery a další nosiče informací jako zásobníky na prospekty nebo držáky na letáky.

Optimalizace regálového uspořádání zboží je tedy soubor prvků, které společně ladí a vedou k funčnímu a harmonickému celku prezentace daného zboží přímo v místě prodeje.

Jsme výrobci mnoha z těch to komponentů (cenovkových lišt, reklamních zarážek, regálových oddělovačů, regálových stopperů, držáků na prospekty atd.) a rádi Vám poradíme! Ať už se jedná o standardní produkty nebo individuální řešení, máme v oblasti uspořádání zboží v regálech mnohaleté zkušenosti.

Jako výrobce Vám garantujeme vysokou kvalitu našich produktů!

Zavřít menu
Nahoru