Využijte naše regálové poutače a wobblery k přilákání pozornosti zákazníků v místě prodeje Vašich výrobků. Regálové poutače oživí Vaše prodejní prostory, přitáhnou pozornost přímo k výrobku a odliší jej od ostatních. Na dalších stránkách jsou vyobrazeny příklady regálových poutačů, fantazii se zde meze nekladou. Jakékoli individuální řešení je možné. Rádi Vám s ním poradíme! Kontaktujte nás!

Zavřít
Filter & Sort

Regálové poutače oživí Vaši prodejnu!

Regálový poutač - tento pojem označuje většinou reklamu v zajímavé formě, umístěnou přímo u Vašeho výrobku. Jak bude poutač vypadat, záleží jen na Vás. Tzv. regálový stopper, jak se poutači také říká, může mít různou podobu - různé rozměry, tvary, potisky a podle toho může být na regál i různě upevněn. Možnosti jsou nepřeberné. 

Pokud jsou na regále umístěny zajímavé prvky, zákazník u Vašeho výrobku zbrzdí, případně se zastaví (proto se poutačům říká "stoppery").

Na poutače se používají prvky typické pro Vaši značku či výrobek (design, barva). Zákazník rozezná tyto znaky už z dálky, a tak Vaše výrobky snáze najde. Výhody jsou jednoznačné a konkurence také nespí. Každý z Vás jistě viděl poutače ve formě plakátových kapes, dodatečných potištěných lišt, zarámovaných plakátů nebo různých prvků umístěných pomocí plastových držáků či klipů přímo na regálovou polici.

Wobblery jsou většinou umístěny na jemně se pohybujícím úchytu - tenkém plastovém jazýčku nebo na perku. Díky komickému pohybu zaujmou kolemjdoucí zákazníky.

V celkovém efektu oživí regálové poutače Váš obchod, dají mu barvy a vytvoří příjemnější prostředí, aniž by ztratily svou funkci podpory prodeje a informačního média.

Vaši zákazníci zaregistrují nabídku výhodného nákupu nebo nového zboží.

Chcete-li pomoci vytvořit vhodný regálový poutač nebo wobbler, rádi Vám při tom poradíme. Vyrábíme prakticky veškeré formáty a barvy. Nabízíme také zcela individuální řešení Vašich stopperů. Pokud máte sami nějaký nápad a pošlete nám svou skicu, můžeme společně vyvinout nový produkt, který bude přesně korespondovat s Vašimi výrobky. Kontaktujte nás!

Zavřít menu
Nahoru