V této kategorii najdete vybavení na výstavy a veletrhy vhodné pro každý rozpočet.Vybrat si můžete od drobných prezentačních doplňků až po celé veletržní stánky. Použitím vhodného vybavení můžete svou společnost efektivně odprezentovat. Základním rozhodnutím je volba reklamního stánku - je potřeba si rozmyslet, jaké prezentační systémy chcete použít. Má to být kompletní veletržní sada nebo Vám stačí jednotlivé reklamní prvky a nábytek? Kromě různých veletržních pultů můžete zvolit prezentaci pomocí reklamních stěn nebo podlahové reklamy.

 

  1. 1 Z 8
Vše, co potřebuje pro úspěch Vašeho veletrhu nebo slavnostní akce, naleznete zde. Od jednoduchého slunečníku přes beachflagy až po veletržní stánky a stany. V individuálním provedení dle Vašeho přání
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

Live-Chat
VKF Renzel GmbH
Nahoru