Další veletrh je za dveřmi. Zařizování Vašeho veletržního stánku začíná výběrem veletržní prezentační stěny jako dekorace. Stěna je to první, co zákazníka na stánku upoutá. Naše skládací systémy a pevné prezentační stěny se dají přizpůsobit přesně tomu, co potřebujete. Pro dokonalou prezentaci Vaší firmy nabízíme výběr produktů, jako např. traverzové systémy, skládací rámové systémy, bannerové stojany, pódia, předváděcí pulty, židle a stoly, veletržní kabiny, transportní kontejnery atd.

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme!

Další veletrh je za dveřmi. Pro optimální prezentaci Vaší firmy jsme sestavili výběr produktů pro Váš perfektní veletržní stánek, jako např. traverzové systémy, skládací rámové systémy, bannerové displeje, pódia, předváděcí pulty, židle a stoly, veletržní kabiny, transportní kontejnery atd..
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru