Landingpagebanner_hygienespender_CZ
Dávkovače dezinfekce Vám umožňují dezinfekci rukou při vstupu do obchodů, čekáren, úřadů, divadel, obchodních center apod. Bezdotykové dezinfekční přístroje jsou vítány a setkávají se s oblibou všude tam, kde jsou nainstalovány. Pro kolemjdoucí nebo návštěvníky představují stojany s dezinfekcí možnost, jak si na cestách za nákupy či k lékaři bezproblémově vydezinfikovat ruce.

Pokud si při návštěvě dané firmy můžete takto zajistit hygienu, získává firma větší důvěru. Zároveň poskytuje klientům opravdu kvalitní servis. Kdo nezná ten pocit, když si může příjemně po cestě očistit ruce? Postavte stojan s dezinfekčním přístrojem do vstupních prostor svého podniku a zajistěte tak zákazníkům i Vašemu personálu patřičnou hygienickou ochranu.

Vybrat si můžete například bezdotykový nebo dotykový dávkovač.

Více informací »

Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru