Hygienická dezinfekční stanice „Score“ s dezinfekčním přístrojem Steripower

Kód výrobku: 51.0129.19
Můj seznam přání

Downloads available

Product highlights

  • vhodná pro veřejná zařízení, stanice nákupních vozíků, hotely, nákupní centra
  • pro efektivní dezinfekci rukou
  • bezdotykové použití
  • stabilní stojan a podstavec z hliníku
  • celková výška 1.500 mm
  • do přístroje je nutné vložit vlastní lahev s dezinfekčním roztokem do objemu 1.000 ml (při objemu 1 l nutná hranatá lahev, při menším objemu jakákoli), následně je možné lahev pouze doplňovat
Podrobnosti o výrobku »

Vlastnosti výrobku

Kód výrobku

Popis

Kvalitní dezinfekční přístroj Steripower „White Edition“ je umístěn na hliníkovém stojanu, který zajistí jeho stabilitu. Dávkovač dezinfekce funguje za pomoci senzoru, který bez nutnosti dotyku uvolňuje dezinfekční dávku. Vyhnete se tak kontaktním plochám, na kterých by se mohly držet bakterie a viry. Intenzitu uvolněné dávky je možné nastavit v 10 stupních od 0,5 do 5 ml. Lahev je určena pouze pro tekuté dezinfekční roztoky, ne pro gelovou dezinfekci.
Přístroj je dodáván bez nádoby na dezinfekci. Do prostoru určeném k umístění lahve lze postavit lahev do objemu 1.000 ml. Při objemu 1.000 ml je ale nutné použít hranatou lahev (od originální zdravotnické dezinfekce), kulatá se do prostoru nevejde. Při menších objemech lze umístit i kulaté lahve. Nádobu je pak možné opakovaně pouze dolévat. Dezinfekce je nasávána vnořenou hadičkou.

Nadbytečná dezinfekce je zachycována odkapávací miskou, která je integrována v přístroji. Aby se dezinfekce nerozstřikovala, můžete využít medicínské polštářky, které se do misky vloží. Lze je objednat spolu s baterií přes náš e-shop. Praktický velký otvor umožňuje vsunout obě ruce pod rozprašovač dezinfekce současně.

Zařízení Steripower je vybaveno přednabitým akumulátorem. Nabíječku je nutné objednat zvlášť v našem eshopu pod číslem 59.2495.12 jako sadu pro Steripower. Není součástí dodávky a je nutné pro dlouhodobé používání zařízení.

Video

51-0129-19 Disinfection Stand Score

Zákazníci často kupují dohromady

{{ product.tabs.bundle.article_bundle_quantity }}x
{{ bundleItem.BASKET_QUANTITY }}x
Cena celkem
(27.670,28 Kč vč. DPH)

Doplňky

Více...

Hodnocení

Hodnocení

{{ review.oxfname }} napsal(a):
Hodnocení výrobku:
Odpověď:

Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Zavřít menu
Nahoru