Dezinfekční stojan „Step-Budget III“

Kód výrobku: 50.0360.4
  • Ovládání nožním pedálem
  • Pohyblivý díky integrovaným kolečkům
  • Výškově nastavitelný
  • Plnitelná nádrž
  • Objem cca 1000 ml
  • Pro tekuté a gelové dezinfekční prostředky
Podrobnosti o výrobku »

Vlastnosti výrobku

ovládání Ručně, nožním pedálem
kapacita 1 litr
použití pro tekuté a gelové dezinfekční prostředky
celková výška 1.493 mm
celková šířka 370 mm
celková hloubka 400 mm
materiál základní konstrukce ocel
barva základní konstrukce stříbrná
materiál podstavce ocel
barva podstavce stříbrná
rozměry podstavce 370 x 400 mm (Š x H)
hmotnost ca. 18,5 kg
vlastnosti Včetně výškově nastavitelného dávkovače dezinfekčn

Popis

Náš dezinfekční stojan „Step-Budget III“ je navržen tak, abyste vy i vaši zákazníci mohli dezinfikovat ruce stisknutím nožního pedálu bez jakéhokoli kontaktu s rukou. Další výhodou je, že výška stojanu může být flexibilně nastavena.
Tento hygienický stojan má celkovou výšku přibližně 1 500 mm a je vyroben výhradně z vysoce kvalitních materiálů. Kromě toho se tento dezinfekční stojan často používá na všech místech, kde montáž na stěnu není možná nebo žádoucí. Díky integrovaným kolečkům se stojan snadno přepravuje a lze jej použít na jakémkoli požadovaném místě.
Náš nožní dezinfekční stojan má integrovanou, ale odnímatelnou nádrž o objemu 1 000 ml, kterou lze flexibilně nastavit na výšku (min. 970 mm / max. 1 225 mm). Nádrž lze plnit buď tekutým nebo gelovým dezinfekčním prostředkem. Tento stojan tedy není závislý na konkrétní velikosti nebo tvaru láhve. Nádrž lze snadno vyjmout a snadněji ji například naplnit kanystrem. Dezinfekční prostředek se vydává bezdotykově pomocí nožního pedálu. Dotýkat se rukou nebo lokty již není nutné.
Na rozdíl od hygienických dávkovačů se senzory, které jsou často ovlivněny poruchami, funguje tento hygienický stojan bez elektřiny, tedy zcela mechanicky. To šetří čas a peníze, protože mimo jiné nepříjemná výměna baterie již není nutná. Je to rychlé a snadné použití. Lehkým sešlápnutím pedálu se uvolní správné množství dezinfekčního prostředku, který lze bezkontaktně zachytit rukou. Tento dezinfekční stojan zajišťuje nepřetržitou hygienu ve vašich kancelářích a místnostech v žádaném okamžiku.

Doplňky

Více...

Hodnocení

Hodnocení

{{ review.oxfname }} napsal(a):
Hodnocení výrobku:
Odpověď:

Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Zavřít menu

Zobrazit produkt
Nahoru