Jak chránit své zaměstnance a zákazníky, jak je informovat a usměrňovat jejich pohyb?


Hledáte vhodné výrobky, kterými byste své zákazníky, pacienty nebo návštěvníky správně informovali, usměrňovali jejich pohyb a chránili je?
Využijte prostředky z našeho sortimentu! Nabízíme Vám různé produkty, které Vám s tím pomohou.
Ochranné přepážky zabrání přímému přenosu kapének mezi zákazníky a personálem. Ochranný obličejový štít chrání každou osobu zvlášť. Systémy navádění osob ukáží Vašim zákazníkům správnou cestu. Dělící stěny zajistí potřebné rozdělení prostoru. Informační tabule, reklamní poutače a stojany na letáky nabízí klientům přehledně veškeré informace. Ochranné roušky potřebuje každý, kdo se pohybuje na veřejnosti.

Níže naleznete tipy z našeho sortimentu, které jsou roztříděné do skupin "Chránit", "Navádět" a "Informovat" .
Většina z nich je k dispozici do týdne.

Ochrana personálu a zákazníků

V současné době je nutné chránit sebe i své zákazníky. Provoz bez těchto ochranných pomůcek si není možné vůbec představit. Inspirujte se, jak chránit sebe, zákazníky i své zboží.

Chránit

Navádět - systémy usměrňování pohybu osob

Ukažte zákazníkům správnou cestu pomocí osobních naváděcích systémů. Využít k tomu můžete následující výrobky, které Vám pomohou uzavřít určité prostory a jasně vytyčit trasy, kudy se mohou návštěvníci pohybovat.

Informovat - informační systémy

Už před obchodem budou Vaši zákazníci pomocí reklamních poutačů a vývěsek upozorněni na důležité informace. I menší nosiče informací najdou své místo - například ve vstupních prostorách, na pultech nebo v pokladních zónách.

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

+420 234 038 120
Poslat e-mail

Kontaktní formulář

Máte dotazy? Kontaktujte nás!

+420 234 038 120
Poslat e-mail

Kontaktní formulář
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

Live-Chat
VKF Renzel GmbH
Nahoru