Zavěšování reklamních a informačních sdělení nebylo nikdy snadnější! Závěsné systémy firmy VKF Renzel Vám usnadní manipulaci s reklamními médii. Naše decentní a elegantní lankové systémy dají Vašim plakátům a informačním tabulím vyniknout obzvláště stylově. Lankové systémy můžete použít pro horizontální zavěšení od stěny ke stěně nebo vertikální zavěšení od stropu k podlaze. K tomu potřebujete prvky jako drátěná lanka, stropní a podlahová upevnění, stropní a podlahové lišty, vodící úchyty a další. Vše najdete v následujících kapitolách.

Zavěšení nebylo nikdy snadnější! Naše decentní a elegantní lankové systémy dají Vašim plakátům a informačním tabulím vyniknout obzvláště stylově. Lankové systémy můžete použít pro zavěšení od stěny ke stěně nebo od stropu k podlaze.
Zavřít menu

Zobrazit produkt
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

Varování!

Váš aktuální prohlížeč není podporován. Je nám to líto...

VKF Renzel GmbH
Nahoru