Vyberte si z naší široké nabídky kovových řetězů a háků a spojte je se stropními magnety pro zavěšení plakátů, posterů nebo plakátových lišt. Klipy a svorky jsou vhodné pro upevnění cenovek. Navíc v naší nabídce najdete další nápady, jak připevnit Vaše informace a reklamní sdělení do místa prodeje. Stylově se dají využít lankové závěsné systémy, které můžete zavěsit nebo napnout mezi dvě stěny či mezi strop a podlahu.

 

  1. 1 Z 4
Využijte naší bohaté nabídky řetězů a háčků pro zavěšení plakátů, atd. Dále v našem sortimentu naleznete další nápady pro upevnění a umístění, jako např. přísavky, svorky, úchytky nebo magnety. Ať pro zavěšení od stěny ke stěně nebo od stropu k podlaze, u nás najdete řešení pro téměř všechno.
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

Live-Chat
VKF Renzel GmbH
Nahoru