S věšákem, zrcadlem a stojanem na deštníky ve vaší prodejně zajistíte pohodlí vašich zákazníků a možnost pohodového nakupování.

Zavřít
Filter & Sort

Stojany na deštníky, věšáky a zrcadla v prodejní místnosti

Pokud jste někdy vešli do obchodu za deštivého dne a viděli jste stojan na deštníky pohodlně umístěný u vchodu, který vám umožňuje snadno uložit svůj objemný deštník, pak víte, jak přívětivě a dobře připravená prodejní místnost působí. Stojany na deštníky slouží nejen k funkčnímu účelu, ale mohou být také dekorativní a poutavé pro vaše zákazníky. V naší prodejně najdete stojany na deštníky s přátelským designem i stojany v zářivých barvách. Tyto stojany jsou dodávány s odnímatelnými odkapávacími miskami a ochranou hran, aby se zabránilo vlhkosti a poškození ostrými hranami. Často jsou umístěny vedle šatních skříní a zrcadel a vytvářejí uklizenou atmosféru, která umožňuje zákazníkům nakupovat uvolněně.

Stojany na deštníky jsou schopny uložit všechny druhy deštníků od reklamních přes dětské deštníky nebo klasické tyčové deštníky. To zabraňuje šíření vlhkosti nebo nečistot dále do obchodu a zároveň umožňuje deštníkům uschnout uvnitř stojanu. Při odchodu z budovy mohou zákazníci, návštěvníci nebo hosté jednoduše vyzvednout svůj vlastní deštník ze stojánku. Kromě toho nabízíme také potisknutelné deštníky, které lze použít jako reklamní předměty pro vaši společnost.
Zavřít menu
Nahoru