Hledáte velký výběr vhodných prodejních stojanů, abyste zpřehlednili Váš prodejní prostor a dobře odprezentovali Vaše zboží? Pak jste tady správně! Prodejní stojany s háčky, kulaté stojany, stojánky na talíře, dávkovače drobného zboží, stojánky na tužky, brýle, boty, stojánky na DVD, stojánky ve tvaru U a mnoho dalšího! Přesvědčte se sami!
Zavřít
Filter & Sort

Stojany na zboží pro Vaši prodejnu!

Pro zařízení Vaší prodejny je nejdůležitější prezentace zboží na vhodných prodejních stojanech.

Prodejní stojany, stojánky a zásobníky na zboží jsou základním předpokladem efektivní prezentace Vašeho zboží na prostoru, který je k tomu určen. U prodejních stojanů to je hlavně přehledná prezentace zboží a jeho snadná dostupnost, která zákazníky přesvědčí. Účelem prodejního stojanu je umožnit zákazníkovi si zboží prohlédnout a snadno odebrat v ideální výšce a prostoru.

U nás najdete velký výběr různých variant zásobníků na drobné zboží, stojánků na CD a DVD, stojánků na brýle, stojanů s háčky, zásobníků na pohlednice nebo noviny, stojánků na šperky, talíře a mnoho dalších. Poraďte se s námi, rádi Vám doporučíme nejvhodnější produkty pro prezentaci Vašeho zboží.

Zavřít menu
Nahoru