Ochranné přepážky zajistí dodržení hygienických nároků v každé provozovně. Právě v oblasti  prodeje potravin je prezentace zboží a dodržení hygienických předpisů nezbytyné. Proto jsoui všude v gastronomii a pekařstvích používány ochranné přepážky a kryty z kvalitního akrylátového skla nebo plexiskla. Nástavce na pult fungují jako ochrana proti kýchání, kašlání a šíření kapének.
Zavřít
Filter & Sort

Nakupování při dodržení vysokých hygienických nároků

Jako doplněk k našim prodejním stojanům nabízíme také mnoho výrobků pro hygienickou ochranu u pokladen a na pultech. Díky dobře umístěným a kvalitním produktům zajistíte i příjemnou nákupní atmosféru. Zároveň chráníte zdraví zákazníků i svých zaměstnanců.

Hygienická ochrana a hygienické standardy jsou pojmy, které získávají stále více na významu. Důvěru zákazníků si můžete udržet naplňováním těchto trendů. Vybavte svou prodejnu tak, jak to současné hygienické normy požadují a zákazníci očekávají.

Hygienické standardy je potřeba dodržet u vstupu, ale i v celé prodejně – na regálech i u pokladny. Jako prodejce potřebujete zajistit taková opatření, která by chránila jak nakupující, tak personál.

Ze všech těchto prostor je tím nejfrekventovanějším místem, kde se zákazníci s personálem potkávají právě pokladní zóna. Tady jsou bezpečnostní opatření rozhodující a mohou zapůsobit v celé síle. Pokladní zóna je pochopitelně v různých obchodech různá. Z tohoto důvodu nabízíme v našem sortimentu výrobky s různými způsoby umístění a montáže.
 

Flexibilně použitelné se snadnou montáží

Kromě závěsných přepážek, ochranných přepážek a stojanů nabízíme i pultové ochranné zástěny. Pomocí naší široké nabídky se Vám snažíme pomoci doplnit zařízení prodejny přesně podle Vašich potřeb.

Malé ochranné stěny fungují jako ochranná přepážka k umístění na pult. Stojan se jednoduše postaví na prodejní pult a je složen z průhledné plastové desky s rámečkem.

Jiné klasické stojany z oblasti ochrany před šířením kapének nabízí kompletní zástěnu bez jakéhokoli otvoru. Ty se jednoduše postaví pomocí odpovídajích držáků na jakýkoli stůl či pult. Protiskluzová podlážka nebo přísavky se postarají o bezpečné přichycení na každém povrchu.

Pokud nechcete omezovat prostor na pultu, můžete využít závěsnou ochrannou přepážku. Jednoduše se zavěsí od stropu do požadované výšky a chrání Vás bez omezení manipulačního místa.

Materiály jako plexisklo nebo PET-G působí díky své podobnosti se sklem moderně a sterilně. Nezakrývají pohled na zboží a jsou hojně využívány na prodejních stojanech.
 

Prodejní stojany s potenciálem

Při prezentaci zboží pod ochrannými kryty máte na výběr z více možností. Můžete si vybrat mezi jednoduchými nebo několikapatrovými stojany. Navíc mohou být kryty různě tvarované. 

V sortimentu najdete modely, které chrání pouze zepředu nebo i modely, které chrání vložené potraviny i ze stran. Tak může na zboží sáhnout pouze personál a zboží je kolem dokola chráněno. Díky tomu jsou dodržovány přísné hygienické předpisy.

Ochranné kryty nemusí sloužit pouze k zakrytí, ale mohou být využity pro prezentaci zboží jako prodejní stojany. Pokud je umístíte na pult, získáte další prostor pro prezentaci zboží.

Naše výrobky se hodí pro prezentaci akčního zboží a zboží v nabídce. Zboží v akci tam může být ve Vaší prodejně účinně prezentováno i za dodržení přísných hygienických pravidel. Ochranné kryty mohou díky své funkčnosti posunout zboží do zorného pole zákazníků a díky tomu zvýšit účinky prezentace.
 

Hygienická ochrana v různých formách

Rádi bychom Vám představili ty nejaktuálnější výrobky z našeho sortimentu. V době virových onemocnění nebo chřipkových epidemií není nic důležitějšího než hygienická opatření. Pomůžeme Vám s jejich uplatněním ve Vašem podniku.

Ochranná přepážka „Pokladna“ je optimálním modelem pro pokladní zónu. Chrání jak zákazníky, tak zaměstnance. Personál je chráněn jak z čelní strany, tak z boků. Předávání peněz, dokladů a jiných materiálů probíhá skrz otvor ve spodní části ochranné přepážky.

Místo umístění na pultu je ochranná přepážka z akrylátového skla zavěšena ke stropu. Desku je možné dostat v různých délkách a šířkách. Díky předvrtaným otvorům v desce ji lze snadno zavěsit na lanka nebo řetízky. Nemusíte tak obětovat žádné místo na prodejním pultu.

Klasickou ochranným krytem proti šíření kapének je prodejní stojan „Arvens“. Poskytuje hygienickou ochranu zboží, které díky němu může být přehledně prezentováno na prodejních pultech. Ochranný kryt z akrylátového skla je vybaven přísavkami a chrání zboží zepředu i ze stran. Zboží můžete prezentovat ve více patrech nad sebou.

Pro různé zboží nabízíme různé ochranné kryty. Vyberte si vhodný kryt z akrylátového skla nebo PET-G pro svoji provozovnu.
 

Přímo od výrobce

Jako výrobce těchto produktů garantujeme jejich kvalitu a rádi Vám poradíme. Naše produkty jsou vyráběny v Německu. Z tohoto důvodu Vám můžeme nabídnout i výrobky na míru podle Vašich potřeb.

Nenašli jste v našem sortimentu přesně to, co byste si představovali? Potřebujete něco na míru nebo něco k zavěšení do regálu? Kontaktujte nás, rádi Vám připravíme nabídku

Další výrobky z oblasti hygieny a ochrany zboží i personálu najdete zde.
 
Zavřít menu
Nahoru