Najdete zde vysoce výkonné magnetické pásky i ocelové pásky, které dokonale drží na povrchu ze dřeva a hliníku. Lze použít také na omítku nebo na tapety. 
Zavřít
Filter & Sort

Magnetické lepicí pásky, magnetické proužky a ocelové pásky s pevnou lepicí silou

Magnetická páska je velmi všestranným a užitečným pomocníkem v mnoha různých situacích, např. k označení zásuvek nebo skříní. Je také užitečná v mnoha dalších obchodních oblastech, jako je sklad, kancelář nebo dílna. Magnetickou páskou lze označit širokou škálu povrchů, abyste na nich zaznamenali důležité informace. Magnetické pásky jsou díky své silné přilnavosti také ideální pro držení předmětů, materiálů a povrchů pohromadě. V naší online nabídce naleznete také samolepicí kovové pásky a ocelové pásky, které lze připevnit prakticky na jakýkoli rovný povrch.

Magnetické pásky a magnetické proužky na zeď, do kanceláří a na mnoho dalších míst

Využijte nyní naši online nabídku k flexibilnímu označení oblastí, jako jsou ocelové police, kovové skříně a zásuvky, magnetickými páskami nebo magnetickými proužky v různých šířkách a mnoha různých barvách. Pokud také hledáte správnou lepicí plochu na železo pro magnetické pásky, naše ocelové pásky jsou dobrou volbou. Klasickou magnetickou pásku zde online seženete o tloušťce 1,5 mm a ve třech různých šířkách. Role této samolepicí magnetické pásky jsou dlouhé 30 m. Nebo se můžete rozhodnout pro barevné provedení s magnetickou páskou, kterou si můžete objednat v šesti různých barevných variacích, pěti různých šířkách a tloušťce 0,9 mm. Barevnou magnetickou pásku obdržíte jako praktickou 10 m roli. Samolepicí ocelová páska také poskytuje ideální základ pro magnetickou pásku, protože samolepicí zadní strana pásky ji připevní k jakémukoli povrchu a vytvoří ideální lepicí povrch pro vaši magnetickou pásku. Páska je pružná a přemostí případné nerovnosti v podpěře. Ocelové pásy lze zkrátit na požadovanou délku pomocí domácích nůžek. Samolepicí kovové pásy se také často používají jako podpěra, zejména pokud jde o vyrovnání nerovností stěn. Zastřihněte nůžkami na správnou délku, abyste vytvořili ideální lepicí základ pro magnetické pásky všeho druhu.

Magnetická páska pro všechny případy – ideální řešení pro průmysl a obchod

Rozhodněte se nyní online pro vhodnou magnetickou pásku pro upevnění na širokou škálu povrchů. Samolepicí magnetické pásky a ocelové pásky jsou k dispozici v různých délkách, šířkách a tloušťkách, takže pro každou aplikaci máte tu správnou pásku. Chcete-li pásky použít přímo, jednoduše je ustřihněte na požadovanou délku, označte je podle potřeby, odstraňte ochrannou fólii a magnetickou pásku lze použít.
Zavřít menu
Nahoru