Se stolním displejem FlexiSlot® máte možnost uspořádat a používat displej individuálně. Do lamel snadno umístíte nosiče produktů v požadované výšce. Velký výběr příslušenství umožňuje přesné přizpůsobení vašemu produktu. Umístěný na stole nebo pultu přitahuje displej pozornost vašich zákazníků a návštěvníků.
Zavřít
Filter & Sort

Atraktivní poutač v úrovni očí

Stolní, nebo pultový displej umístíte na jakýkoliv prodejní pult nebo stůl. Jsou ideálním nástrojem pro podporu prodeje v místě prodeje. Umístěné na prodejních pultech nebo stolech jsou tak displeje v optimální výšce zobrazení. Tím je zajištěno, že stolní displeje všeho druhu nepřehlédne žádný zákazník a návštěvník.

S atraktivním displejem umístěným zejména v místě prodeje / nákupu můžete upozornit na speciální nabídky. Pomocí displeje můžete prezentovat produkty nebo prezentovat další položky. Displej umístěný v pokladní zóně zajistí, že případnou čekací dobu, která může nastat, zákazník využije pro další případný nákup, nebo pro inspiraci.

Pomocí elegantního pultového displeje upoutáte pozornost zákazníků a návštěvníků z různých úhlů pohledu. Na jedné straně můžete pomocí displeje upozornit na určité propagační akce a nabídky. Na druhé straně existuje u takového displeje možnost zprostředkovat další informace o produktu nebo vaší společnosti. Pultový displej může klasicky sloužit jako nosič produktu pro menší produkty nebo vouchery.

 

Zatímco nosič produktů má přímý vliv na vaši podporu prodeje, stolní displeje s informacemi mají tendenci otevírat konverzace. Zobrazení zboží na pultu vyzývá zákazníky k dalším nákupním rozhodnutím. Má proto přímý dopad na váš úspěch. Informační displeje mají naproti tomu nepřímý účinek.

S informačními displeji vzbudíte většinou zájem jen o konkrétní produkt. Stolní displej lze použít jako pomůcku při osobním rozhovoru nebo poradenství. Pult vybavený stolním displejem s exkluzivními informacemi o produktu, se může stát nedílnou součástí vaší konzultace. Nejen, že vypadá pestře a živě, ale také může vzbudit zájem o váš produkt, a porozumět mu.

Objevte příznivé účinky stolních displejů jakéhokoli druhu. Umístěním na stůl nebo pult je centrálně umístěn v zorném poli zákazníka. Displej okamžitě upozorní na vaši zprávu, a konkrétně vzbudí zájem zákazníků. Pro své cíle využijte stolní displeje, které efektivně přitahují pozornost.

Dreieckiges Tischdisplay aus Lamellenwand für Snack-Hersteller


Vyrobeno na míru pro vaše výrobky

  • Branding lokálních obchodů
  • Hodnota uznání vaší společnosti a vašich produktů
  • Flexibilní použití displeje prostřednictvím výběru různých doplňků
  • Elegantní design podporuje vnímání zákazníky
  • Ideální pro propagaci nového zboží nebo značek
  • Lze jej znovu a znovu měnit díky jednoduchému připevnění příslušenství
  • Displeje „Made in Germany“ – přímo od výrobce
(Obrázek: Nutisal: registrovaná ochranná známka skupiny Cloetta)

Výhody lamelových stolních stojanů

Lamelové stěny zaručují neustálou rozmanitost a flexibilitu v oblasti prezentace produktů. Jednoduché připevnění nosičů produktů a příslušenství umožňuje rychlé přizpůsobení displeje. Ten lze zcela přepracovat v několika jednoduchých krocích. Tímto způsobem můžete zákazníky vždy upoutat novým designem.

Příslušenství a nosiče zboží jsou zavěšeny v profilech lamelové stěny. Skutečnost, že profily jsou pevně ukotveny jeden v druhém, a příslušenství je přesně přizpůsobeno stěně lamely, zajišťuje pevné držení a vysokou stabilitu. Na háčky umístěné v lamelové stěně můžete zavěsit zboží s blistrovým obalem, zatímco pro vaše letáky se doporučují držáky prospektů/brožur.

Pokud jde o barvu stolního displeje, máte k dispozici velký výběr. Kromě našich deseti standardních barev realizujeme i individuální provedení displeje v jakékoli barvě RAL. Kromě toho je možné opatřit lamely potiskem. Jako výrobce stolních displejů pro vás rádi implementujeme individuálně navržené modely.

Stolní displej vyrobený z lamelové stěny lze proto individuálně přizpůsobit designu vaší společnosti. Kromě vámi zvolené barvy můžeme váš stolní stojan vybavit štítem s logem vaší společnosti, nebo jiným poutačem. Zákazníci již z dálky poznají, že se jedná o vaši společnost nebo výrobky.

Velký výběr příslušenství umožňuje přesné přizpůsobení vašim požadavkům. Ve srovnání s podlahovými displeji musí být u stolních displejů samozřejmě zohledněna velikost a hmotnost příslušenství. Právě proto si můžete svobodně vybrat, kterými nosiči produktů chcete displeji opatřit.

Poté, co vyberete požadované příslušenství, můžete je umístit kamkoli na displej. Díky jednoduchému zaháknutí příslušenství do drážek, jej snadno umístíte na požadované místo. Redesign je tak možný kdykoli, a lze jej provést v krátké době.

Objevte pro vaši značku individuálně navržené stolní displeje vyrobené z lamelové stěny. Ve srovnání s ostatními pultovými displeji vám výše uvedené modely nabízejí řadu designových možností. Rádi vás podpoříme při navrhování jedinečného stolního displeje pro vaši značku!
Zavřít menu
Nahoru