Landingpagebanner_hygienespender_CZ


Automatické nebo manuální dávkovače dezinfekce

Nabídněte svým zákazníkům možnost, aby si ve Vaší provozovně jednoduše a bez dotyku vydezinfikovali ruce. Dávkovače se senzorem uvolňují dezinfekční dávku automaticky. Alternativně je možné pořídit i dezinfekční přístroj s manuálním ovládáním, kde je páka obsluhována loktem. Nabídneme Vám dezinfekční přístroje umístěné na volně stojícím stojanu nebo připevněné na zeď.   

U nás si můžete pořídit dezinfekční přístoje určené pro různé oblasti využití. Kromě klasických dezinfekčních stanic nabízíme vysokovýnnostní stanice. Zaveďte hygienické standardy pro Vaše zaměstnance, zákazníky a návštěvníky! Objevte manuální i automatické dávkovače dezinfekce
 

Vhodné pro každý obor a do každého prostoru

Hygiena a hygienické standardy jsou stále důležitějšími tématy, která rezonují mezi lidmi. Prostřednictvím rukou a kontaktem s frekventovanými předměty se lidé stále setkávají s přenosem bakterií.  Zvlášť na cestách je komplikované najít místo na očištění rukou. 

Dezinfekční přístroje poskytnou ve veřejných prostorách vítanou pomoc, jak udržet ruce v čistotě. Bakterie, viry nebo jiné patogeny odstraní dezinfekce během několika sekund. K tomu stačí pečlivě ruce vydezinfikovat odpovídajícím dezinfekčním prostředkem. V době chřipkových epidemií poskytnou dezinfekční stanice lidem pomocnou ruku v předcházení přenosu infekce. Snižují riziko šíření onemocnění.

Právě z tohoto důvodu se hygienické stanice těší velké oblibě. V provozovnách tak můžete vidět nástěnné verze dávkovačů nebo jejich volně stojící varianty. Uplatní se i v kancelářích, čekárnách lékařů, na úřadech nebo fitcentrech. Umístěním dezinfekčního přístroje do Vaší provozovny nabídnete zákazníkům, pacientům nebo návštěvníkům skvělý servis, který jistě ocení. 

Výhody dezinfekčního dávkovače ocení i Vaši zaměstnanci. Na frekventovaných místech, u dveří, píchaček apod. pomohou přístroje zvýšit hygienu a snížit riziko přenosu infekce. 

Umístění dezinfekčního přístroje do Vašeho podniku bude mít i příjemný vedlejší efekt. Navenek budete působit jako seriózní podnik, kterému záleží nejen na zdraví jeho zaměstnanců, ale i zákazníků. Ti se k Vám budou ráci vracet. 

Tento efekt ocení především provozovny na pěších zónách nebo v nákupních centrech. Výhody to přinese i kulturním podnikům a veřejným institucím. Ať již zvolíte automatické dávkovače nebo manuální dezinfekční přístroje, dojem bude vždy pozitivní.

Velká přidaná hodnota s nízkými náklady

Díky dezinfekčnímu přístroji nabízíte možnost vydezinfikovat si ruce i při nakupování nebo na cestách. Zákazníci, kolemjdoucí nebo pacienti to určitě ocení. Zároveň je ale s hygienickým přístrojem minimum práce. Je snadno ovladatelný, má velkou nádržku a je intuitivní. 

Volně stojící dezinfekční stojany umístíte kamkoli do prostoru. Přístroje v nástěnné podobě upevníte na zeď během chvíle pomocí dodávaných šroubků. Podle toho, jak potřebujete, můžet přístroj připojit na akumulátor/baterie nebo použít napájení ze zástrčky. U manuálních dávkovačů dezinfekce tento krok samozřejmě zcela odpadá.

Jakmile umístíte dezinfekční přístroj do finální polohy, naplňte jej dezinfekcí. U senzorových bezdotykových modelů lze dezinfekční dávku nastavit. Hned poté je přístroj připraven k použití. 

Při volbě správného dezinfekčního roztoku je potřeba dávat pozor na určitá specifika. Existují různé druhy dezinfekčních prostředků a ty se také mohou lišit svou účinností. Některé působí pouze na bakterie, některé částečně i na viry, případně jsou zcela virucidní. 

Dezinfekční roztok se naplní do nádržky přístroje. Přístroj by měl být zvolen podle toho, jaká bude frekvence jeho použití. S volbou přístroje souvisí velikost nádržky. Přístroj by měl být zvolen tak, aby nebylo nutné nádržku příliš často doplňovat. 

Snadné doplňování

Provoz na baterie nebo akumulátor

Posílení důvěry zákazníků

Snadná manipulace

Doplňování dezinfekčního roztoku se liší podle druhu přístroje. Ale u každého platí, že doplňování je rychlé snadné. Kromě toho je nádržka vždy umístěna v příjemné výšce. Díky tomu mohou dezinfekční roztok bez problémů doplňovat všichni zaměstnanci. 

Výška stojanu hraje roli i při jeho používání. Naše dezinfekční přístroje jsou umístěny zhruba ve výšce 1 m, aby na stojan bez problémů dosáhli lidé různého vzrůstu i věku. Použití všech modelů je zcela intuitivní.  

Pro případné odkapávání dezinfekčního prostředku při uvolnění dávky, jsou přístroje vybaveny odkapávací miskou. Přebytečná tekutina, která by jinak skončila na zemi, je zachycena v misce. Vyhneme se tak klouzavým místům na podlaze.

Návod pro optimální dezinfekci rukou může být uveden v kliprámu nebo digitálním obrazovém rámečku umístěném nad dezinfekčním přístrojem. Alternativně lze rámeček použít pro reklamní sdělení nebo přehrávání fotek či videa.

Senzorové dávkovače dezinfekce

Hygienespender mit Sensor

Manuální dávkovače dezinfekce

Hygienespender mit Hebel Funktion

Kritéria pro výběr dezinfekčního přístroje

Při výběru dezinfekčního přístroje jsou rozhodující některá kritéria. Nejprve byste měli vědět, kde jej budete používat. Kam chcete zásobník na dávkovač dezinfekce umístit? Je tam místo na volně stojící stojan? 
Nebo chcete přístroj raději zavěsit na zeď? Podle toho si budete vybírat z naší nabídky nástěnných dávkovačů nebo naopak dávkovačů umístěných na volně stojících stojanech. Obě varianty mají k dispozici přístroje automatické i manuální. 

Automatický senzor umožňuje bezdotykové dávkování. Zároveň je možné nastavit velikost uvolňované dávky. Tím můžete dopředu určit, kolik dezinfekčního prostředku se na jedno stříknutí uvolní. To také určí, jak dlouho vydrží obsah nádržky.  

Dávovače dezinfekce bez čidla jsou vybaveny ovládací pákou. Ta se dá snadno stlačit pomocí lokte, takže hygienické použití je zaručeno. Vzhledem k manuálnímu ovládání rozhoduje uživatel sám o velikosti dávky.

Pro ideální dezinfekci rukou postačí množství roztoku, které by se vešlo do vlašského oříšku. Důležité je pouze to, aby byla dezinfekčním prostředkem pokrytá veškerá kůže rukou. Pro optimální dezinfekci a eliminaci patogenů doporučují experti dobu dezinfikování (roztírání) v délce 30 sekund. 

Jak moc navštěvované je dané místo?

Automatické nebo manuální používání?

Raději nástěnnou nebo volně stojící verzi?

Jak dlouho má vydržet obsah nádržky?

Vysokovýkonné verze dezinfekčních přístrojů

Chcete dát k dispozici zákazníkům pro dezinfekci rukou volně stojící dezinfekční stojan? Právě v oblasti volně stojících verzí si můžete vybrat z široké nabídky různých modelů. Tady je ale rozhodující ještě další kritérium. Jak moc frekventovaný je prostor, kde bude stojan umístěn? 

V nabídce najdete krobě běžných modelů i vysokovýkonné verze dezinfekčních přístrojů. Tyto dezinfekční stanice pojmou až 45 l dezinfekčního prostředku. Tento objem postačí k dezinfekci 20.000 lidí. I senzor je na takové množství lidí připraven. Přístroj je vybaven infračerveným senzorem a díky své kapacitě se hodí do veřejných prostor.  

Tyto modely se hodí například na větší akce, kdy se velká nádrž postará o to, aby se ni nemusel v průběhu akce starat nikdo jiný. Nádržka je uzamykatelná, a tak se do ní nikdo nedostane. 

V neposlední řadě hraje roli i provoz Vaší hygienické dezinfekční stanice. Automatické dávkovače potřebují přívod proudu. Kromě akumulátorů a baterií nabízíme i dezinfekční stanice připojitelné přímo do sítě. 

Máte v místě stálý přívod elektřiny? Pokud ne, je pro Vás rozhodující právě provoz na baterie či akumulátor. Náhradní akumulátory a vysokovýkonné baterie zajistí provoz dezinfekčního přístroje bez přerušení. Výše uvedená kritéria jsou velmi důležitá při výběru správné dezinfekční stanice. Pokud si nejste jisti, rádi Vám poradíme.

Potřebujete poradit?

Máte další otázky k dezinfekčním přístrojům? Potřebujete dezinfekční stanici s potiskem nebo polepem? Rádi Vám poradíme. 

Jsme odborníci na vybavení prodejen a nabídneme Vám vše pro zajištění předepsaných hygienických opatření. Také při potisku jednotlivých prvků našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout různé techniky. Kromě kliprámů a obrazových rámečků zajistíme potisk či polep těla dávkovačů dezinfekce. 

Naše výrobky jsou vhodné do různých prostor a oborů. Spojte se s námi a společně vybereme to nejvhodnější pro Váš podnik.

Kontaktujte naši českou pobočku
+420 234 038 120
Poslat e-mail

Zavřít menu
Nahoru