Napínací rámy a textilní napínací rámy s osvětlením nebo bez

Díky textilním rámům a napínacím rámům lze na velké ploše zobrazovat vysoce kvalitní reklamu a informace. Různé systémy pro vaši bannerovou reklamu staví váš reklamní obsah do centra pozornosti na různých místech. Systémy můžete použít k plnému využití potenciálu vaší podpory prodeje v interiéru i exteriéru.
 

Naše TOP produkty pro vaši společnost

Kategoriebanner_Indoorsysteme_CZ
Ve vnitřním prostoru se k efektivnímu umístění reklamy používají jak nepodsvícené tak podsvícené textilní rámy. Rámy se obvykle skládají z jednoduchého hliníkového rámu, který je opatřen drážkou. Tím je docíleno dokonalého vypnutí banneru, a zobrazení ve vysoké kvalitě. Jako stojan, pro připevnění na zeď, nebo jako závěsný model přinášejí napínací rámy vysokou úroveň vnímání zákazníky a návštěvníky.

Systém bez podsvícení

Textilní rámy se používají pro velkoplošnou a odvážnou reklamu. Vysoce kvalitní tištěné textilní bannery jsou dokonale nataženy a zasazeny v různých rámech. V místě prodeje, v kancelářích a na různých velkých plochách, slouží jako atraktivní poutač, který přitahuje velkou pozornost. Snadno tak můžete rámy efektivně využít pro podporu prodeje a marketing tím, že do nich umístíte atraktivní banner.

Systém s podsvícením

Zatímco neosvětlené systémy přitahují pozornost pouze po omezenou dobu, světelné rámy lze používat nepřetržitě. S pomocí LED modulů jsou vaše reklamní bannery rovnoměrně osvětleny. Zářící efekt upozorní na vaše reklamní sdělení, zejména v temných zimních měsících. Jako další světelný zdroj, může světelná stěna také přispívat k atmosféře místnosti.
Kategoriebanner_Outdoorsysteme_CZ
Zejména v oblasti venkovní reklamy můžete oslovit velké množství potenciálních zákazníků pomocí dobře umístěné reklamy. V oblasti venkovní reklamy jsou textilní rámy oblíbeným reklamním médiem. Slouží k zaujmutí na pěších zónách, na ulici nebo na venkovních akcích.

Vzhledem k povětrnostním podmínkám musí naše venkovní systémy splňovat speciální požadavky. Níže uvedené modely pro venkovní použití splňují požadavky na dlouhodobé venkovní použití. Můžete si také vybrat mezi podsvícenými a nepodsvícenými modely.

Digitálně potištěné bannery pro nepodsvícené rámy

Digitálně potištěné bannery pro rámy s podsvícením

Doplňkové příslušenství pro napínací rámy

Kromě naší nabídky textilních rámů nabízíme v našem online obchodě velké množství doplňků. Kromě vysoce kvalitního banneru jsou k dispozici také další doplňkové produkty
Zavřít menu
Nahoru