landingpagebanner_stick_and_glide_CZ

Samolepicí stolní displej Stick'n Glide

Stolní displej s funkcí Stick'n Glide drží na jakémkoli hladkém vodorovném povrchu bez jakéhokoli lepidla. Díky svému individuálnímu designu a vysoce kvalitnímu tisku lze mini displej přesně přizpůsobit vašim produktům. Poutavý displej umístěný na stole nebo pultu zajišťuje vysoký reklamní efekt. Zvyšte povědomí o své značce pomocí našeho inovativního displeje!

Stick'n Glide efekt

- Co to je?

Stick'n Glide je inovativní displej, který se díky své jedinečné struktuře drží na rovném povrchu bez jakéhokoli lepidla. Sací efekt je vytvářen vakuem mezi hladkým povrchem a displejem. Proto nemůže spadnout nebo být vytažen do strany. Je odolný proti dešti a povětrnostním vlivům a zůstává stálobarevný i při silném slunečním světle. Skutečně univerzální poutač pro vnitřní i venkovní použití.
Hledáte kartu nabídky ke stolům ve vaší restauraci? Chcete pro svůj obchod atraktivní stolní displej? Pultový displej „Stick'n Glide“ slouží jako efektivní reklamní displej pro vaše výrobky nebo služby. Díky centrální poloze displej okamžitě přitahuje pozornost hostů a zákazníků. Efekt Stick'n Glide zajišťuje dlouhodobé setrvání na příslušném místě.

Naše vlastní výroba plastů umožňuje individuální tvarování, a stejně tak i potisk. Materiál pultového displeje Stick'n Glide je vyroben z recyklovaného plastu. Recyklací starých plastových výrobků jsou chráněny konečné suroviny.

Individuálně navržený stolní displej

Materiál lze řezat a opatřit tiskovým motivem dle vašeho přání. Výsledkem je individuální zobrazení vaší značky.

Na vyžádání je samolepicí displej k dispozici také s nástavcem nebo s držákem. Váš reklamní stojan lze tedy použít také jako stojan na letáky nebo držák na pivní tácky.

Objevte Stick'n Glide také pro svou značku. Společně přizpůsobíme displej podle vašich přání a vašeho produktu.

Vždy jsme připraveni vám zodpovědět vaše dotazy, a rádi vám poradíme.

Kontaktujte nás »
Zavřít menu
Nahoru