obst-und-gemueseregal-neu

Prezentace nebaleného zboží


pro ovoce a zeleninu

Víceúčelový prezentační pult na ovoce a zeleninu

Náš regál na ovoce a zeleninu je kombinací odolného povrchu z ABS plastu a bytelné kovové konstrukce. Jednoduchý stůl na ovoce a zeleninu Vás přesvědčí svými přednostmi. Stůl je vybaven 4 kolečky, 2 z nich jsou bržděná, aby byla sestava stabilní. V rámci prodejního prostoru je možné regál snadno přemístit. Aby zákazník pohodlně dosáhl na zboží a dobře se v něm orientoval, je možné regál naklopit do 4 pozic. Díky tomu může být ovoce a zelenina umístěna na regále v požadovaném sklonu. Rozměry jsou 1.230 x 840 x 900 mm (Š x V x H).

naturbelassen

Přirozená prezentace

obst-gemuese-regal
obst-gemuese-regal-2

Ještě více možností ve 2 patrech

Náš dvoupatrový regál na ovoce a zeleninu disponuje ještě větší prezentační plochou. Spodní konstrukce je vybavena naklápěcím čelem, případně alternativně vysouvacím šuplíkem, který může sloužit jako další skladovací prostor. Využijte různých kombinací, ve kterých lze propojit jednotlivé základní moduly. Naplánovat si sestavů můžete prakticky bez omezení. Rozměry jsou 1.230 x 1.500 x 900 mm (Š x V x H)

Gemüsetisch-gross

Individuálně sestavená prezentace pomocí vhodného příslušenství

Základní moduly nabízejí ideální základ pro další výběr z našeho příslušenství. Využijte nastavitelné oddělovače nebo proutěné koše na ovoce a zeleninu, které jsou vhodné pro prezentaci volně ložených nebalených potravin. Obzvlášť šetrný k banánům je náš dvoustupňový stojan s vlnami, do kterého umístíte ovoce či zeleninu do ideální polohy.

Zavřít menu
Nahoru