Naše LED světlomety jsou všestranné a lze je použít venku i uvnitř. LED osvětlení pro venkovní použití pomáhají osvětlovat fasády nebo nápisy. LED reflektory v interiéru poskytují vysoce kvalitní osvětlení pro veletrhy nebo vitríny. Objevte ten správný venkovní nebo vnitřní světlomet a také odpovídající svítidla!
Zavřít
Filter & Sort

Světlomet s LED osvětlením

Bodová světla s LED světlomety zajišťují rovnoměrné rozložení světla na příslušném místě. Slouží k efektivnímu osvětlení určitých ploch. To zajišťuje dobrou viditelnost nebo nepřetržité používání. Můžete si vybrat mezi různými LED reflektory a LED světlomety s různým příkonem.

Speciální efekt světla na lidské oko činí použití reflektorů atraktivním pro téměř každou oblast. LED osvětlení nejen zviditelní obsah, ale také zajistí zvýšenou pozornost. Lidé budou vnímat zdroj světla a osvětlené předměty rychleji a efektivněji.

Velké množství reklamních displejů nebo firemních nápisů se již z tohoto důvodu vyrábí s osvětlením. Kvalitní a stylové nasvícení objektů a ploch následně umožňují i ​​LED světlomety a reflektory. Za tímto účelem se reflektory montují na stěnu pomocí držáků. Jiné modely jsou vhodné pro montáž na vazníky nebo pro jednoduché postavení.

V našem sortimentu naleznete reflektory s 30W nebo 50W až po reflektory s příkonem 150W. Profitujte ze speciálního reklamního efektu. Profesionálně osvětlete určité oblasti, abyste zajistili bezpečnost a orientaci i ve tmě. Objevte nyní ten správný LED reflektor pro vaši oblast použití.

Snadná montáž

S držákem, podpěrou stojanu nebo uchycením příčky

Univerzální

Pro veletrhy, parkoviště, firemní nápisy, expozice a další

LED osvětlení

Energeticky účinné a efektivní osvětlení

LED světlomet s detektorem pohybu

Díky efektu úspory energie těžíte z moderní LED technologie reflektorů. K dalšímu snížení spotřeby elektrické energie navíc může pomoci detektor pohybu. Zajišťuje, že se reflektor skutečně rozsvítí pouze tehdy, když lze v daném místě detekovat pohyb. Světlomety z naší řady mohou být dokonale vybaveny detektory pohybu.

Detektory jsou oblíbené zejména pro venkovní použití. Pomáhají poskytovat orientaci návštěvníkům, zákazníkům nebo pacientům. Na parkovišti například pomáhají rychle najít auto. Detektory pohybu lze použít i před vaším vchodem.

Příklad:

Představte si, že máte pozdní schůzku s lékařem. Právě jste přišli z práce, je zima a venku už je samozřejmě tma. Když dorazíte do ordinace, pouze pouliční osvětlení vám nabídne trochu světla, abyste viděli nápis ordinace. Před ordinací zjistíte, že tam není žádné osvětlení.

Nalezení zvonku a rozpoznání dveřního štítku je možné pouze se svítilnou na mobilním telefonu. Po návštěvě lékaře se vrátíte na parkoviště. Mezitím je závratná tma a vy se těžko orientujete. Nebyla tady někde možnost jiného kroku?
Návštěva lékaře by opravdu neměla být tak dobrodružná. Tento příklad lze aplikovat na mnoho dalších oblastí a odvětví. Nezlepšuje to zrovna loajalitu zákazníků ale pomáhá vylepšovat Váš externí obraz pomocí venkovních LED světlometů.

Použití LED reflektorů a světlometů

Obvykle nákladnější halogenové světlomety jsou nahrazovány energeticky účinnými LED světlomety v interiéru i exteriéru. Velké plochy lze rovnoměrně osvětlit LED světlomety. Integrovaná funkce chlazení zajišťuje „studené světlo“ i při dlouhém používání.

Kombinujte jednotlivá bodová světla a vytvořte tak celé osvětlovací systémy nebo použijte vysoce účinná svítidla jednotlivě. V oblasti eventů nebo v reklamní technice se obvykle používá komplexní osvětlení s LED světlomety. Při montáži prodejen lze požadovaného reklamního efektu dosáhnout pomocí jednotlivých svítidel.

Jak vidíte, požadavky se liší v závislosti na umístění a účelu. Naše LED světlomety jsou všestranné a lze je použít pro různé účely. Univerzální LED světlomety se obvykle snadno kombinují. Z tohoto důvodu se doporučují pro různé oblasti použití.

Bodová svítidla lze použít nejen v interiéru pro veletržní stavby, osvětlení vitrín nebo expozic. Mohou být také použity venku k vytvoření dalších efektů. Osvětlete reklamní poutače, nápisy, parkoviště nebo staveniště. Dovolte nám doporučit jednotlivé LED světlomety pro vaši oblast použití!

Podpora prodeje s LED světlomety

Zejména v oblasti podpory prodeje lze s LED světlomety využít velký potenciál. LED osvětlení staví vaši reklamu a vaše produkty do toho správného světla. To znamená lepší vnímání a více pozornosti pro vaše produkty. Díky všestranným možnostem montáže lze osvětlit různé produkty a displeje.

Pomocí LED světlometů můžete zajistit, že vaše venkovní nápisy budou viditelné po celý den. Nejen, že na sebe a sídlo vaší společnosti upozorníte zákazníky a dodavatele. Tím také zvýšíte povědomí o značce a pověst vaší společnosti.

V interiéru lze použít LED reflektory k upoutání pozornosti na určité produkty nebo služby. Světelný zdroj přitahuje pozornost potenciálních zákazníků již z dálky. Zejména na veletrzích to může pomoci přilákat návštěvníky k vašemu stánku. Objevte reflektory pro použití v maloobchodě nebo pro mobilní použití na veletrzích a akcích.

Vyberte si naše LED reflektory a LED světlomety pro lepší viditelnost. Vyberte si správný osvětlovací systém pro vaši oblast použití. Rádi Vám pomůžeme vybrat ten správný LED světlomet. Uspořádejte své displeje pomocí svítidla nebo poskytněte profesionální osvětlovací techniku ​​pro vaši příští akci.
Zavřít menu
Nahoru