Použjte k vylepšení Vašeho prodejního místa psací podložku "DeskWindo" a reklamní rohožku "FloorWindo"! Fungují jako skvělý reklamní poutač, který přitáhne pozornost k Vašim produktům či nadstandardním službám, které nabízíte. Všechny tyto výrobky mají společné jedno - vložený plakát se dá snadno vyměnit.

 

Více informací »

Výrobky „DeskWindo“ jsou všestranně využitelné a používají se nejčastěji v rozměru A4 jako psací nebo platební podložky a ve velikosti A3 jako podložky na psací stůl. Reklamní rohožka řady „FloorWindo“ s okénkem pro reklamní plakát je produktem vhodným pro interiérovou podlahovou reklamu.

V nabídce jsou také klasické podložky na psací stůl vč. digitálního potisku, které se často používají na většině psacích stolů. S Vaším logem nebo sloganem je to pak skvělý reklamní dárek s praktickým využitím.

 

Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru