Flexi_Deco_Landingpagebanner_cz

Kreativní design pro Vaše stěny

Série FlexiDeco spojuje funkci a design. Zařiďte své stěny pomocí stylových desek s různým povrchem a v různých barvách a motivech. Díky jednoduchému závěsnému systému nástěnných panelů je montáž, výměna i doplnění velice snadné. Inspirujte se různými náhledy a poraďte se s námi. Zkombinujte nový systém FlexiDeco s již existujícím systémem lamelových stěn FlexiSlot a využijte možnost nainstalovat široký sortiment doplňků pro prezentaci zboží. Do prezentace zboží tak zapojíte kreativního ducha.

Krok za krokem k nepřehlédnutelné stěně

  • Základní prvek FlexiDeco „Frame“ nabízí základ pro různé kombinace panelů. Černý plastový prvek je pevně přišroubován na stěnu a pomocí dalších spojek k němu mohou být připevněny další základní prvky. Tímto způsobem lze vytvořit malé i velké mozaiky.
  • Dekorativní nasazovací panely FlexiDeco „Stylepads“ pak završí instalaci. Tyto panely jsou jednoduše na základní rámy zavěšeny pomocí integrovaných nosných desek. Navíc mohou být tyto prvky opatřeny fototiskem. Vybírat lze z velkého sortimentu povrchů a barev. Oslovte nás!
  • Funkční prvky FlexiDeco „Funcitonals“ nabízejí další doplňkové stylizační prvky pro neomezenou kreativitu.

Objevte jednotlivé prvky v našem e-shopu:

Flexi-Deco_wand met zonder functionals

Nechte se inspirovat

Potřebujete osobní poradenství?

Odeslat dotaz »
Zavřít menu
Nahoru