Elektronische Preisauszeichnung

 

Elektronische Preisauszeichnung

 

Elektronische Preisauszeichnung

 

Elektronické cenovky (ESL)

Jak fungují systémy elektronických cenovek (tzv. ESL)?

ESL (Electronic Shelf Labels) jsou systémy digitálních cenovek, které Vám usnadní označování zboží v regále nebo jinde na prodejně. Elektronické cenovky lze snadno napojit na Váš stávající skladový nebo pokladní systém. Změna cen probíhá automaticky v řádu sekund.

 

Vše je napojeno na rychlou 2,4 GHz síť, která si obousměrně vyměňuje informace s elektronickými cenovkami umístěnými u zboží. Díky této obousměrné komunikaci systém zcela samostatně zajišťuje, aby se veškeré cenové změny provedené ve Vašem systému, dostaly také na regál.

 

Navíc máte možnost přes aplikaci v mobilním telefonu získat další informace o daném výrobku.

 

Co pro Vás může udělat firma VKF Renzel?

Jsme profesionály v oblasti označování regálů a zboží cenami, v oblasti vybavení obchodů a podpory prodeje.

 

Staneme se Vaším partnerem, který Vám pomůže najít řešení na míru. Nejen ve Vašem obchodě, ale i třeba ve skladu, konferenčních prostorách apod.

 

Jako výrobce upevňovacích systémů Vám dodáme řešení pro jakýkoli vybraný systém elektronických cenovek. Elektronické cenovky Vám ve Vaší prodejně umístíme kamkoli.

 

 

 

Naše společnost Vám nabídne výrobní program své sesterské firmy troniTAG včetně návrhu řešení systému elektronických cenovek a jejich upevnění na míru Vašim potřebám a prostorám.

 

 

 

 

Retail Summit Showcase - Elektronické cenovky ke zboží