S digitálními reklamními panely můžete interaktivně inzerovat uvnitř i venku. Díky integrovaným redakčním systémům lze nástěnky snadno plnit videi, obrázky nebo grafikou. Váš obsah se zobrazuje ve vysoké kvalitě na displejích a nepřetržitě přitahuje pozornost k vašim produktům a vaší společnosti. Objevte naše reklamní média digital signage pro digitální propagaci vaší společnosti.
Zavřít
Filter & Sort

Upozorňovací reklamní tabule: Zvýšená pozornost pro vaši společnost

S digitálním propagačním sloupkem máte při navrhování reklamy volnou ruku. Sloupový displej podporuje různé formáty souborů a umožňuje tak všestranné použití. Tímto způsobem vyzvete zájemce, aby otáleli a prohlíželi si vaše informace déle. Tento maximální reklamní efekt lze využít pro různé kampaně.

Takový produkt digital signage je nejen všestranný, ale také zobrazuje váš obsah nepřetržitě. Displej navíc zajišťuje optimální viditelnost obsahu i v noci nebo za šera. Díky tomu můžete pomocí reklamy oslovit další počet potenciálních zákazníků.

Zvyšuje se nejen reklamní efekt. Neexistují žádné limity pro denní období. Krásně navržené sloupy displeje lze navíc integrovat do různých prostředí. Lze je postavit průběžně do výlohy nebo vzít na veletrh. Vyberte si správný model s požadovanou úhlopříčkou obrazovky.
Digital advertising display with prices for drinks and food

Jednoduché programování s multimediálním obsahem


Kromě výše popsaných výhod těžíte z vysoké míry flexibility v designu vaší reklamy. Máte již propagační videa nebo prezentace pro své produkty a služby? Jednoduše je přeneste na USB flash disk nebo SD kartu. Jednoduše jej zapojte do digitálního sloupu a můžete začít inzerovat.

Některé reklamní sloupy mají kromě USB i konektivitu HDMI a RJ 45. Většina digitálních reklamních panelů je navíc kompatibilní s LAN nebo WiFi. Prostřednictvím těchto rozhraní můžete přenášet obsah. Integrované displeje umožňují snadné uvedení do provozu pomocí „Plug & Play“.
Vytvářejte grafiku, videa nebo prezentace ve formátu obrazovky reklamních panelů. Zobrazte aktuální plán infuze ve vaší sauně. Zároveň můžete své masáže každých pár minut inzerovat atraktivním videem. Kromě toho můžete také použít digitální sloup, abyste v krátké době upozornili na pokyny nebo preventivní opatření.

Pomocí dříve vytvořených šablon může každý zaměstnanec během velmi krátké doby přidat nový obsah do sloupce. Díky tomu můžete kdykoli reagovat na počty návštěvníků a události.
 

Digitální reklamní tabule: ideální pro mnoho oblastí

Digitální propagační sloupky lze nalézt na veletrzích, v muzeích, v bufetech, vestibulech, prodejnách a v mnoha dalších oblastech. Sloupy zde zajišťují jasnou a přitažlivou komunikaci s návštěvníky, zákazníky nebo zainteresovanými stranami. Používají se i ke klasickým reklamním účelům nebo k předávání informací. Díky funkci plug & play lze také displej sloupu během několika okamžiků převést.

Takový reklamní nosič může být součástí vašich POS marketingových materiálů nebo součástí mobilního veletržního vybavení. Totemové displeje můžete využít k předávání informací na obou stranách nebo je spojit do jedné velké reklamní plochy. Pomocí integrovaných koleček lze přenosné sloupy rychle přemisťovat. Díky tomu bude vaše reklama vždy na správném místě.

Celkově vzato mají naše reklamní sloupy tenký a nadčasový design. Sloupy jsou k dispozici s černým nebo bílým krytem. Hladké kryty zajistí, že váš reklamní obsah bude v popředí v příslušném rozlišení. Digitální reklamní tabule je skutečným poutačem bez ohledu na to, kde se používá.
 

Digitální displeje pro váš program, vaše nabídky nebo váš online obchod

Na obrazovkách reklamních panelů můžete inzerovat, kdy a jak chcete. Produkty digital signage mohou inzerovat nabídky, denní programy nebo dokonce váš online obchod. Na sloupkových displejích je možné přehrávat produktová videa, vysvětlující videa nebo tutoriály.

A pokud nechcete používat sloupkový displej přímo pro své produkty a služby. Žádný problém! Z displeje lze přehrávat i uklidňující obrázky z přírody nebo videa s relaxační hudbou. Tak vytvoříte příjemnou atmosféru v čekárnách nebo zasedacích místnostech.
Digital advertising board with indoor coffee advertising
digital promotional totem with USB, VGA, Rj45 and HDMI connectivity
Při použití digitální reklamní tabule se vaší fantazii opravdu meze nekladou. Nový reklamní obsah lze prezentovat rychle a multimediálně na reklamní stěně. Využijte efekt digitálních propagačních sloupů pro vaši společnost již nyní. Přejděte na multimediální propagaci svých produktů a služeb.

 

Digitální propagační sloup vs. LED reklamní tabule

Vysoké viditelnosti se těší nejen digitální propagační sloupy, ale také LED reklamní tabule. Umístěné na PoS přitahují pozornost lidí na vaše zprávy a oznámení z dálky. Díky optimálnímu osvětlení často vyčníváte z davu. Může tak zajistit, že vaše reklama vynikne nad konkurencí.

LED reklamní tabule je osvětlený sloupkový displej, který lze osadit bannery nebo inserty. Reklamní nosiče lze využívat i dlouhodobě, vždy se můžete vybavit novými reklamními bannery. Nakonec se váš motiv zobrazí na jedné nebo obou stranách osvětleného sloupu s optimální svítivostí.

Digitální reklamní tabule nabízí oproti LED reklamní tabuli další možnosti a zvýšený reklamní efekt. Nejenže zajistí, že váš obsah bude prezentován perfektně. Na displeji totemu lze kromě grafiky zobrazovat i videa nebo pohyblivé obrázky. Reklama může být multimediální a dokonce i se zvukem.

To vám dává šanci oslovit potenciální zákazníky prostřednictvím několika smyslových vjemů. Vyberte si multimediální tabuli s digitálním značením. Objevte naše digitální reklamní tabule pro vnitřní i venkovní použití.
Digital brochure stand in the sanitary retail
Digital promotional totem used in a car dealership

We are happy to advise you:

Zavřít menu
Nahoru