Naše kvalitní a dekorativní stojany a stojánky na letáky a prospekty můžete umístit na jakýkoli stůl či pult. Tyto stolní zásobníky na letáky jsou využitelné ve všech oblastech: pultové stojánky na letáky všeho druhu můžete vidět na veletrzích, v obchodech, výstavních prostorách, ordinacích, na úřadech nebo i všude tam, kde je potřeba umístit nějaké informace přímo k nabízenému zboží. Potřebujete-li stojánky na letáky s jednou přihrádkou nebo i více přihrádkami či poptáváte-li otočný zásobník na letáky, tady najdete velký výběr různých stolních stojanů na prospekty. Jako výrobce těchto stojanů garantujeme jejich kvalitu.

Naše stolní a pultové prospektové stojany lze použít ve všech oblastech, na veletrzích, v showroomech, ordinacích, úřadech a mnoha dalších. Díky svému atraktivnímu designu vzbuzují dodatečný zájem zákazníků.
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

VKF Renzel GmbH
Nahoru