EasyCubes - moderní prezentace zboží ve Vaší provozovně

To nejdůležitější o EasyCubes

EasyCubes se skládá z pouhých 3 základních prvků - možnosti prezentace zboží jsou ale nepřeberné. Patentovaný modulární systém kostek, které se skládají na sebe a vedle sebe, lze libovolně přestavovat a modifikovat. Snadno si postavíte svůj vlastní prezentační stojan bez použití dalšího nářadí.
 

Objednat EasyCubes

 

Tři základní prvky

easycubes-uebersicht

Snadné sestavení bez použití nářadí

Podlahové prvky „Floor" se spojí pomocí spojovacích klipů. Přímo na ně se pak postaví kostky „Cubes" nebo jen vrchní deska „Cover".
easycubes-aufbau
DSC_0137
5

Nekonečné možnosti prezentace zboží

EasyCubes je systém vhodný jak pro dlouhodobou prezentaci zboží v provozovnách, tak pro krátkodobé výstavní potřeby na veletrzích a jiných akcích. Dá se využít jak pro malý prostor 40 x 40 cm, tak pro kompletní prezentaci ve výloze nebo z něho lze postavit i velké veletržní stánky. Ve srovnání se statickými prodejními stojany představuje EasyCubes výhodnou alternativu, jak rychle změnit prezentaci zboží podle aktuální potřeby. 

Individuální polep

Aby se EasyCubes zcela přizpůsobil Vašim požadavkům, mohou být krycí desky Cover potištěny. Za pomoci digitálního tisku lze vytvořit i náročné motivy v nejvyšší kvalitě.

Pomůžeme Vám s plánováním

Potřebujete pomoci s plánováním Vaší prezentace zboží s EasyCubes? Rádi Vám poradíme! 
easycubes-produktdisplay
easycubes-produktdisplay
easycubes-concept

Kontaktujte nás!


VKF Renzel ČR
+420 222 222 555
Pošlete nám e-mail

do e-shopu
Zavřít menu
Nahoru