Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. Ustanovení o ochraně dat
OK

Bannerový stojan „Magnetico“

  • rafinovaná magnetická technologie
  • pro jednostranný nebo oboustranný banner
  • v různých výškách a šířkách
  • lze objednat praktické příslušenství
    Popis
Konstrukce s bannerem tvoří nepřekonatelný tým. Konstrukce disponuje vhodným rámem a jedno- nebo oboustranný banner se postará o perfektní prezentaci Vašich informací. Stabilitu stojanu "MAGNETICO" zajišťuje stříbrně eloxovaný hliníkový podstavec. Největší zvláštností tohoto stojanu je však rafinované upevňování pomocí magnetické technologie. Profil a kovová lišta jsou spolu magneticky spojeny. Díky tomu je výměna banneru snadná a rychlá, ať už jste na výstavě nebo jakémkoli jiném místě.
"MAGNETICO" se hravě složí do přepravní tašky. Perfektním doplňkem je také dvoudílný akrylátový zásobník na letáky, který se jednoduše pomocí magnetů připevní na banner tak, že banner je secvaknut mezi záda obou zásobníků. Díky 4 magnetům drží akrylátový zásobníky na banneru zcela bezpečně.

Vhodný banner ke stojanu Magnetico je již součástí této sady. Vybrat si z naší nabídky můžete vhodný rozměr.
materiál hliník
barva stříbrná
bannerový materiál PolyFlat (PVC) Blockout 450g/m²

 od 2.697,00 Kč*

za kus

Vyberte prosím variantu:

šířka
výška
tisk

Hodnocení

Dosud nebylo hodnoceno.