Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. Ustanovení o ochraně dat
OK

Bannerový stojan „Magnetico“

  • rafinovaná magnetická technologie
  • pro jednostranný nebo oboustranný banner
  • v různých výškách a šířkách
  • lze objednat praktické příslušenství
    Popis
Konstrukce a banner tvoří neporazitelný tým!
Stojan je určen pro umístění banneru z jedné nebo z obou stran. Stabilitu bannerového stojanu zajišťuje stříbrně eloxovaný hliníkový podstavec.
Největší zajímavostí tohoto stojanu je způsob připevnění banneru. Banner je vybaven magnetickou lištou, která se přiloží na kovový rám a banner prostě drží! Jednoduché a rychlé. Výměnu můžete zajistit v řádu sekund.

Banner je součástí dodávky. Je potřeba pouze dodat tisková data v té správné podobě. Vyberte si ten správný rozměr pro digitální tisk. Motiv naneseme na kvalitní materiál z PVC.

S přepravní taškou je mobilní bannerový stojan připraven k jakémukoli přesunu a snadnému využití.

Jako doplněk Vám doporučujeme dokoupit dvoudílný akrylátový držák na letáky. Mezi oba zásobníky "přiskřípnete" banner a zásobníky tak pomocí magnetů, které mají na zadní straně, pevně drží v požadovaném místě.
materiál hliník
barva stříbrná
bannerový materiál PolyFlat (PVC) Blockout 450g/m²

 od 2.697,00 Kč*

za kus

Vyberte prosím variantu:

šířka
výška
tisk

Hodnocení

Dosud nebylo hodnoceno.