Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. Ustanovení o ochraně dat
OK

Sada pro dekoraci výlohy č. 3

Kód výrobku:

80.0902.11

  • 8 variabilních kostek "Cubes" v matné bílé barvě
  • podlahové a krycí desky pro vytvoření 3 sloupků EasyCubes
  • přísavná mikrofólie pro 4 EasyCubes vč. digitálního potisku
  • napínací rám s oválným profilem vč. tisku na fotopapír
  • individuální a flexibilní
    Popis
Díky přísavné mikrofólii je možné design přizpůsobit aktuálním požadavkům - to je dekorační sada č. 3 pro individuální elegantní naaranžování Vaší výlohy.
Na ilustračním obrázku sady 3 jsme využili polep mikrofólií jen na každé druhé kostce "Cubes". Díky tomu je prezentace zajímavá.
Vy ale můžete rozhodnout sami, jak jednotlivé prvky sady poskládáte. Nechte si tyto 4 fólie potisknout podle vlastního nápadu třeba přírodními motivy nebo svým reklamním sloganem. Rozhodněte sami, co se nejlépe hodí k Vašim výrobkům!

Decentní pozadí sady č. 3 tvoří napínací hliníkový rám. Podle toho, kde jej budete chtít použít, se mění i způsoby uchycení tohoto rámu. Ty nejsou součástí dodávky. Ověřte si u nás, jaké možnosti existují.

V kvalitním napínacím rámu upevníte banner s vlastním potiskem pomocí krokodýlkových svorek. Banner vytištěný na fotopapíře je v ceně první dodávky. Kdykoli jej ale můžete za příplatek přiobjednat a změnit tak motiv své prezentace podle aktuální akce. Stejně tak i přísavné mikrofólie.
Cena platí pro výrobky bez dekorace.

 11.173,00 Kč*

za sadu
12-14 dny

Hodnocení

Pro napsání recenze musíte být přihlášen(a).
Dosud nebylo hodnoceno.