Infopult „Turin“

Kód výrobku: 80.0634.1
  • na přání lze vybavit kapsami na plakáty a přihrádkami na letáky
  • ve složeném stavu velice kompaktní
  • vč. 2 poliček
  • lze dokoupit sadu zamykacích dvířek
  • lze rozšířit na přijímací pult

Vlastnosti výrobku

celková šířka 900 mm
celková hloubka 380 mm
celková výška 1.000 mm
příslušenství 2 vkládací police
hmotnost 23,0 kg
{{ v.title }} {{ v.value }}

Popis

Pult „Turin“ je zajímavý tím, že na práškově lakovanou ocelovou konstrukci lze na přání vybavit kapsami na plakáty a/nebo přihrádkami na letáky. Kapsy na plakáty se připevní pomocí magnetických lišt přímo na prodejní pult. Informace se dají vyměnit během pár sekund. Zásobníky na letáky se jednoduše zasunou do otvorů předvrtaných v ocelové konstrukci.

Prostor pro uskladnění dalších reklamních materiálů nabízejí obě vložené poličky. Aby se zamezilo neoprávněnému přístupu do úložných prostor, je možné přiobjednat uzamykatelná dvířka. Pult "Turin" ze stříbrně eloxovaných hliníkových profilů lze složit bez pomoci nářadí několika snadnými pohyby. Přitom se oba boční díly jednoduše odklopí od čelní desky. Poličky se vloží dovnitř a zajišťují tak stabilitu pultu. Nakonec se nahoru umístí pultová deska (laminovaná dřevotříska).

Pro přepravu se dá pult zcela složit a váží 18 kg. Transportní taška (dá se objednat v rámci příslušenství) chrání pult při přepravě před poškozením.

Infopult má rozměry 900 x 1.000 x 380 mm (Š x V x H).
Několik pultů se dá spojit dohromady a umožní tak vytvoření dlouhého přijímacího pultu.

Doplňky

Více...

Hodnocení

Hodnocení

napsal(a):
Hodnocení výrobku:
Odpověď:

Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Zavřít menu

Zobrazit produkt
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

Varování!

VKF Renzel GmbH
Nahoru