Dezinfekční stojan„Step-Kids“

Kód výrobku: 50.0360.1
nový
  • Ovládání nožním pedálem
  • Plnitelná nádrž
  • Objem nádrže: 1 litr
  • Pro tekuté a gelové dezinfekční prostředky
  • Individuální provedení již od 1 kusu

Vlastnosti výrobku

ovládání Ručně, nožním pedálem
kapacita 1 litr
celková výška 877 mm
celková šířka 220 mm
celková hloubka 370 mm
materiál základní konstrukce ocel
barva základní konstrukce šedá podobná RAL 7016, matný práškový lak
materiál podstavce ocel
barva podstavce šedá podobná RAL 7016, matný práškový lak
rozměry podstavce 220 x 370 mm (Š x H)
hmotnost 9,4 kg
{{ v.title }} {{ v.value }}

Popis

Náš hygienický stojan „Step for Kids“ je navržen tak, aby vaši malí zákazníci mohli dezinfikovat své ruce úplně bez kontaktu rukou stisknutím nožního pedálu. Zcela bezkontaktní provoz díky nekomplikovanému a rychlému ovládání nohou zvyšuje antivirovou ochranu již během používání a činí dezinfekci rukou obzvláště hygienickou.
V závislosti na verzi má tento hygienický stojan celkovou výšku přibližně 877 mm a je vyroben výhradně z vysoce kvalitních a stabilních materiálů. Kromě toho se tyto dezinfekční stojany často používají na všech místech, kde montáž na stěnu není možná nebo žádoucí.
Náš nožní dezinfekční stojan má objem 1 litr. Nádrž lze naplnit tekutým nebo gelovým dezinfekčním prostředkem. Tento stojan tedy není závislý na konkrétní velikosti nebo tvaru láhve. Nádrž lze snadno vyjmout a snadněji ji například naplnit kanystrem. Dezinfekční prostředek se vydává bezdotykově pomocí nožního pedálu. Náš dezinfekční stojan zaručuje kdykoli profesionální a hygienické použití ve vaší oblasti použití.
Na rozdíl od hygienických dávkovačů se senzory funguje tento hygienický stojan bez elektřiny, tedy zcela mechanicky. To šetří čas a peníze, protože mimo jiné nepříjemná výměna baterie již není nutná. Lehkým sešlápnutím pedálu se uvolní správné množství dezinfekčního prostředku, který lze bezkontaktně zachytit rukou. Díky své efektivitě a nezbytné hygieně při ovládání nohou je tento dezinfekční stojan atraktivní pro všechny podniky a zařízení, která jsou navštěvována menším či větším počtem lidí. Zařízení tak zajišťuje dezinfekci rukou ve vstupech nebo čekárnách.

Hodnocení

Hodnocení

napsal(a):
Hodnocení výrobku:
Odpověď:

Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Zavřít menu

Zobrazit produkt
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

Varování!

Váš aktuální prohlížeč není podporován. Je nám to líto...

VKF Renzel GmbH
Nahoru