Hygienická dezinfekční stanice „Score“ s dezinfekčním přístrojem Steripower

Kód výrobku: 51.0129.19
  • desinfekční stanice ideální pro frekventované prostředí
  • např. veřejná zařízení, stanice nákupních vozíků, hotely, nákupní centra
  • pro efektivní desinfekci rukou
  • bezdotykové použití
  • stabilní stojan a podstavec z hliníku
  • celková výška 1.500 mm
  • pro vsunutí lahví s dezinfekcí do objemu 1.000 ml (při objemu 1 l nutná hranatá lahev, při menším objemu jakákoli)

Vlastnosti výrobku

materiál hliník / plast / ocel
barva stojiny stříbrná eloxovaná
barva podstavce stříbrná podobná RAL 9006
rozměry podstavce 700 x 450 mm (Š x H)
celková výška 1.500 mm
{{ v.title }} {{ v.value }}

Popis

Hygienická dezinfekční stanice určená pro dezinfekci rukou je umístěna na hliníkovém stabilním stojanu Score. Zařízení Steripower "White Edition" k dezinfekci rukou je na stojanu připevněno v optimální výši a může být díky němu postaveno kamkoli do prostoru. Zásobník s dezinfekcí funguje za pomoci senzoru, který po vsunutí rukou vyvolá uvolnění jedné dávky dezinfekčního prostředku. Dávka může být individuálně nastavena pomocí desetistupňového ovladače. Na stupnici od 1 do 10 můžete nastavit objem dávky 0,5 až 5 ml.
Zásobník je určen k vsunutí nádoby s dezinfekčním prostředkem do objemu 1.000 ml. Upozornění: Kulatá lahev 1l se do prostoru nevejde, v této velikosti je potřeba použít hranatou litrovou lahev. Následně lze vloženou nádobu plnit dezinfekčním prostředkem dle potřeby. Dezinfekční prostředek není součástí dodávky. Zakoupit jej lze u jiných českých dodavatelů a to jak v hranatých, tak kulatých lahvích.

Na zachycování přebytečné tekutiny je v zásobníku umístěna záchytná nádobka. Do této záchytné misky mohou být na přání umístěny savé lékařské polštářky (nejsou součástí dodávky), které můžete objednat jako příslušenství. Velký praktický otvor poskytuje dostatek místa na vsunutí obou rukou najednou pod trysku s dezinfekcí. Navíc je toto kvalitní hygienické zařízení Steripower vybaveno akumulátorem. Dobíječku je nutné objednat zvlášť v naší sadě Steripower pod kódem 59.2495.12 v sekci příslušenství.

Zákazníci často kupují dohromady

{{ product.tabs.bundle.article_bundle_quantity }}x
{{ bundleItem.BASKET_QUANTITY }}x
Cena celkem
(28.765,33 Kč* vč. DPH)

Doplňky

Více...

Hodnocení

Hodnocení

napsal(a):
Hodnocení výrobku:
Odpověď:

Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Tento výrobek ještě nebyl hodnocen.
Close menu

View products
Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. V případě, že s tímto nesouhlasíte, klikněte prosím zde.

Kontakt

Live-Chat
VKF Renzel GmbH
Nahoru