VKF Renzel na Retail Summitu 2018

Letošní konference Retail Summit 2018, která se konala začátkem února v Praze, se nesla v duchu hledání rovnováhy na maloobchodním trhu.

 

Budeme za pár let nakupovat už jen přes internet nebo budou mít kamenné prodejny i nadále své neopomenutelné místo na trhu?

 

Většina účastníků se shodla na tom, že kamenné obchody rozhodně zatím nejsou na ústupu, ale musejí jít „s dobou“. K tomu jim mohou pomoci různé technologie, které je s online obchodem propojí, případně poskytnou zákazníkům výhody, které jim prostředí internetu nenabídne. Anebo naopak v kamenných obchodech naleznou i to, co jsou běžně zvyklí hledat v internetovém prostředí.

 

VKF Renzel na Retail Summitu prezentoval jednu z moderních technologií, která propojuje „online s regálem“ – systém elektronických cenovek troniTAG.

 

 

Retail Summitu 2018

Retail Summitu 2018

Elektronické cenovky mohou vyřešit několik základních nedostatků cenovek papírových:

 

  • Cena na elektronických cenovkách je vždy aktuální a stejná jako v pokladním systému.
  • Cena u zboží se dá rychle změnit. A nejen cena, dá se změnit i celý vzhled cenovky. A to vše v řádu sekund.
  • Elektronické cenovky šetří náklady na pracovní sílu, papír a odstraňují chybovost.
  • Elektronické cenovky se dají díky integrované technologii NFC a zobrazovacím metodám pomocí nadstavbových aplikací využít k různým marketingovým akcím.

 

troniTAG

 

VKF Renzel zastupuje na českém a slovenském trhu značku troniTAG, která je zárukou bezchybného fungování systému elektronických cenovek. VKF Renzel pro Vás umí vymyslet řešení na míru. Technologie firmy LG Innotec, která cenovky vyrábí, je zárukou nadstandardní kvality.

 

Navštivte troniTAG »

 

 

Upevnění elektroníckých cenovek

 

VKF Renzel Vám díky svému hlavnímu výrobnímu programu zajistí uchycení cenovek na jakékoli místo v prodejně nebo dokonce skladu či výrobě.

 

Inspirujte se různými možnostmi upevnění elektronických cenovek

 

Elektronické cenovky lze využít i v průmyslu.

 

Elektronické cenovky

Stáhněte si informační materiál o využití v průmyslu.

 

Stáhnout PDF »

 

 

VKF Renzel Vám také nabízí další vybavení Vašich kamenných prodejen – především mnoho způsobů vyznačování cen a další pomocníky pro prezentaci Vašich produktů a akcí.

 

 

Fotogalerie

 

 

 

Retail Summit Showcase - Elektronické cenovky ke zboží