VKF Renzel GmbH znamená celosvětovou působnost

Pobočky

V čele firmy VKF Renzel stojí holding s výrobními závody, dceřinnými společnostmi a kooperačními partnery, kteří sahají od USA po Čínu.

 

vice informací »

Kompetentní díky zkušenostem v podpoře prodeje

VKF Renzel GmbH má více než 30 letou zkušenost a znalosti v celém spektru podpory prodeje. Cílem společnosti je kromě spolehlivosti a nepřetržitého vývoje také inovace, kreativita a flexibilita, neboť chceme být kompetentním partnerem při řešení problémů pro všechny zákazníky z oblasti průmyslu i obchodu.

 

Provozní areál koncernu v současné době zaujímá více než 100.000 m2. Koncern VKF dosahuje v celosvětovém měřítku se svým týmem 870 zaměstnanců ročního obratu ve výši cca 100 mil. EUR.

 

Přítomnost a zkušenosti ve formě katalogu, na veletrhu i na webu

Katalog "Váš aktivní prodejní poradce" vychází každoročně ve 17 zemích; dále vycházejí speciální katalogy; každoročně navštívíme cca 50 veletrhů; na webu jsme přítomni na více než 30 různých místech. Pro individuální, osobní poradenství a vývoj produktu je našim zákazníkům vždy rádo k dispozici přes 100 prodejních poradců jak v terénu, tak na pobočkách telefonicky nebo osobně.

 

 

Centrála společnosti v německém Isselburgu