Tento online-shop používá cookies pro dosažení optimálního zážitku z nakupování. Přitom dochází k ukládání například informací o relaci nebo jazykového nastavení na Vašem počítači. Bez cookies je funkční rozsah online shopu omezen. Ustanovení o ochraně dat
OK

Bannerový stojan „Bannerový oblouk“- Outdoor

S tímto novým bannerovým stojanem vytvoříte trojrozměrnou reklamní prezentaci. Perfektní alternativa k roll-up stojanům a jiným běžným stojanům na bannery. Systém se perfektně hodí k tomu, aby z Vašeho výstavního stánku udělal magnet na pozornost zákazníků. Bannerové oblouky jsou variabilní a mají širokou oblast využití. Navíc jsou viditelné již z dálky.
Zkombinujte Vaše reklamní potisky na několika bannerech. Tím dosáhnete zcela nového efektu.
Alternativně můžete použitím více oblouků za sebou vytvořit tunel. Do jeho středu můžete umístit reklamní stěny a pulty. Vaší kreativitě se meze nekladou.

Celý systém se dá v jedné až dvou osobách složit za pár minut a nepotřebujete k tomu žádné nářadí. Další výhodou je, že se stojan dá snadno transportovat. Součástí dodávky jsou dvě zásuvné tyče ze sklolaminátu, tři příčné tyčky, potištěný banner a dvě opěrné ocelové nohy. Všechny části jsou uklizeny v přepravním boxu.
materiál základní konstrukce sklolaminát
materiál nožek ocel, černě práškově lakovaná
hloubka cca 1.000 mm
tisk digitální tisk na vlajkovinu 110g/m²
varianta jednostranný potisk
vlastnosti 2 podlahové desky po 10 kg, přepravní taška
příslušenství úložný box až na 2 systémy
hmotnost 23 kg
oblast použití Outdoor

Video o produktu


 od 16.818,00 Kč*

za kus

Vyberte prosím variantu:

šířka

Hodnocení

Dosud nebylo hodnoceno.